Najlepšie pláže na ostrove Cres Chorvátsko - top 10 najkrajších pláží

# Najlepšie pláže na ostrove Cres Chorvátsko - top 10 najkrajších pláží

Kvarner

Cres (otok Cres)

Pošalji svoj sadržaj

komentár alebo Upgrade this article, napíš nový. Registrácia sa nevyžaduje

Prinášame vám zoznam najkrajších pláží na ostrove Cres s veľkým počtom obrázkov pre každú pláž, popis a umiestnenie. Viac informácií o každej pláži nájdete kliknutím na odkaz pod fotografiami každej pláže.

Pláže na ostrove Cres usporiadané podľa krásy


Záliv Žanja Cres - Skrytá a prírodná zátoka, ktorá postihuje krásu, neďaleko krásnej zátoky Sv. Ivan Cres. Najväčšími hosťami sú námorníci a tí, ktorí prichádzajú po organizovanej námornej doprave. Napriek tomu existujú turistické chodníky pre horolezcov a ľudí schopných pre dlhé prechádzky na nerovnom teréne. Ak máte vo svojom vnútri dobrodružný duch, pozývame vás, aby ste si užili krásnu pláž v zátoke Žanja. Vyplatíte nám dôverovať v slovo.

Uvala Žanja Cres


Pláž Mali Bok, Koromačna Ostrov Cres - Ak ste na miestnej ceste z Orleca, na východné pobrežie ostrova Cres, prídete na túto osamelú malú pláž. Pláž sa nazýva Mali Bok, krásna a skrytá v prírodnom kaňone. Hlavná časť pláže je tvorená hrubšími balvanmi, je priechodná a vhodná pre všetkých. Musíte však chodiť na pláž, čo nemusí byť pre každého. Skutoční milovníci prírody ocenia najmä skutočnosť, že sa nemôžu dostať na pláž autom, takže sa budú môcť obzvlášť tešiť z pohľadu, keď klesajú a klesajú na hladinu mora.

Mali Bok Cres


Beach St. Slávny Ivan sa nachádza na západnom pobreží ostrova Cres. Nachádza sa v blízkosti Lubenic na uvedenom ostrove, ale mimo obývanej zóny. Je prirodzene kompletný a ako taký očarí svoju krásu. Námoroví ľudia majú radi príchod sem kvôli ťažkostiam pochádzajúcim z pevniny.Plaža Sv. Ivan Luvenice Cres

Pláž Koromačna sa nachádza na východnej časti ostrova Cres. Nachádza sa mimo rezortu, v prirodzenom prostredí s okolitou skalnatou krajinou. Na pláž sa môžete dostať po zemi a samozrejme pri mori. Miestna cesta, ktorá vás odvezie na pláž, ide z blízkeho Beleja. Pláž je špeciálna pre skaly a plytké jaskyne. Je to skvelé pre milovníkov prírody a všeobecne pre ľudí, ktorí milujú pokoj a ticho. Je to populárne, ale nie je to žiadna iná pláž. Je to obľúbený pre námorníkov, najmä kvôli impozantnému pobrežiu, ktoré je najlepšie vidieť v menej vzdialenosti od mora. Navyše v blízkosti pláže je malý mól, kde sa môžu kotvičky kotviť. Ak máte radi krasové, vyrezávané skalnaté pobrežie a krištáľovo čisté more, príďte na pláž Koromačna.

Plaža Koromačna Cres

Pláž Beli Cres - To je krásna pláž na ostrove Cres. Malá pláž sa nachádza v meste Beli, hneď vedľa prístavu. Je krásne zariadené, obklopené kamennými múrmi a starými kamennými domčekmi. Nazýva sa to miesto, teda pláž Beli, a je bohaté na štrk a čisté more. Na jednej strane je pláž v kontakte s prírodnými skalami, zatiaľ čo na druhej strane pokračuje jazýčkovým prístavom prístavu so sprievodným stravovacím zariadením. Pláž je tiež známa svojou linkou Zip pre hostí hľadajúcich dobrodružstvo.Plaža Beli Cres

Pláž Kovačine Cres - Na severnom okraji mesta Cres sa nachádza krásna pláž Kovačine. V obývanej časti, s táborom s rovnakým názvom vedľa. Pláž je vybavená všetkým sprievodným obsahom, od kempovania až po pohostinnosť. Je to obsah a veľmi zaujímavé. Ak máte záujem, skúste sa naučiť, ako sa potápať v neďalekom potápačskom centre. Južne od pláže je hotel s ubytovacími kapacitami, ale je tu aj veľa súkromných ubytovaní. Pláž má rôznorodú konfiguráciu, od betónových plôch až po jemný piesok, ktorý bol vyrezaný z hĺbky. Jedna časť pláže má značku FKK.Privatni smještaj direktno od vlasnika na www.SMJESTAJ.com.hr/trazi
Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala