Crikvenica a okolie, čo vidieť čo vidieť

# Crikvenica a okolie, čo vidieť čo vidieť

Kvarner

Crikvenica

Pošalji svoj sadržaj

komentár alebo Upgrade this article, napíš nový. Registrácia sa nevyžaduje

Prinášame vám zoznam najslávnejších miest a miest, ktoré musíte navštíviť, ak sa nachádzate v meste Crikvenica alebo v okolitých mestách v regióne Kvarner a návrhy na prácu v meste Crikvenica.

Čo navštíviť v Crikvenici a jej okolíCrikvenica je mesto v západnom Chorvátsku, ktoré sa nachádza v Kvarnerskom zálive. Mesto sa skladá z miest Crikvenica, Dramalj, Jadranovo a Selce. V minulosti Krk slúžila ako prístav pre menej Vinodolský osád vo vnútrozemí, Frankapan centrum Bribir, Grižane, Drivenik, Tribalj a niektoré ďalšie. Dnes je toto mesto s cestovným ruchom a je jedným z najkrajších turistických destinácií na chorvátskom pobreží. Gentle stredomorské podnebie, ktoré tu panuje, a čisté more príjemnej teploty robili Crikvenica extrémne populárne zdravotné odmaralište.Maleni Kvarner Mesto sa stalo na krátku dobu top destinácií v priebehu letnej turistickej sezóny. Crikvenica je tiež obľúbená blízkosť niektorých veľkých miest, ako napríklad Rijeka na severe a Zadar o niečo ďalej na juh. Riviéra Crikvenica ponúka rad zaujímavých vecí, takže sú tu aj aktívni dovolenkári, ale aj tí, ktorí hľadajú pokojnú a pokojnú dovolenku. Oblasť Záhrebu obzvlášť uprednostňuje ostrov Crikvenica, pretože je obľúbeným cieľom mnohých Záhrebu, najmä cez víkendy. Kilometre piesočnatých a kamienkových pláží najlepšie popisujú riviéru tohto mesta. Sú prepojené s prírodnou promenádou, ktorej sa teší veľké množstvo zahraničných a domácich turistov.Pláže CrikvenicaPláž Black Molo je súčasťou piesočnatej pláže, mestských kúpeľov v Crikvenici, asi kilometer a pol od centra mesta. Pláž je známa svojou šindľou a pieskom, čo z neho robí ideálne miesto pre stretávanie sa s rodinami s deťmi a milovníkov piciginov, a počas sezóny sa vo vode organizuje aj aerobik. Medzi ďalšie športové aktivity patrí plážový volejbal, šmýkačky, minigolf, vodné lyžovanie, jet-ski. Pláž je bohatá na prírodný odtieň vďaka storočným borovým lesom pozdĺž promenády.

Što posjetiti i vidjeti u Crikvenici i okoliciPláž Podvorska Crikvenica je pláž, kde sú domáce zvieratá povolené a je považovaná za jednu z najlepších pláží pre psy na Jadrane. Na pláži sú kabíny a sprchové kúty určené výhradne pre štyroch plavcov. Pláž je kamienková a je ideálna pre rodiny s deťmi na prenájom lehátok. Prístup k moru je jemný a pohľad na ostrov Krk nikto nezanecháva ľahostajný. Na pláži nájdete veľké množstvo zariadení a stravovacích zariadení, prenájom ležadla stojí 35kuna / deň.

Podvorska plažaPlaža Kačjak sa nachádza v meste Dramalj, niekoľko kilometrov severne od mesta Crikvenica. Pláž je kamienková a skalnatá, a tam je tiež malý bar, kde si môžete osviežiť. Časť pláže je špeciálne navrhnutá a určená pre nudistov a má oficiálnu značku FKK. Nudistická pláž sa nachádza na skalnatom zálive. Pozrite si všetky pláže FKK v regióne Kvarner.

Kačjak CrikvenicaPláže v blízkosti Crikvenice (Kvarner)Ostrov Krk - pláž Golden Bay, alebo niektoré z nich nazývané Velo Čelo a Biškupići, je krásna štrková zátoka nachádzajúca sa na západnom pobreží ostrova Krk, pár kilometrov severne od Starého Baška. Kvôli veľkej strmé stúpaniu nie je možné sa dostať na pláž, takže jediný prístup k pláži je loďou, a preto je obľúbený medzi vodáky. Zlatá pláž je zobrazená na mnohých brožúrach na ostrove Krk. Okrem tejto krásnej zátoky, ďalšia zátoka sa nachádza vedľa starého zálivu, obľúbeného zálivu Oprna.

Krk beachPláž Potovošće, ostrov Krk, sa nachádza na východnej strane ostrova Krk, asi jeden kilometer južne od mesta Vrbnik. Pláž je kamienková a nachádza sa v odľahlej zátoke a hlavné prvky pláže sú krištáľovo čisté more, pokoj a ticho. Táto krásna pláž je jednou z najkrajších pláží na ostrove Krk a Kvarneru.

Crikvenica i okolica plažePláž Vela sa nachádza v meste Baška na juhu ostrova Krk. Pláž je piesočnatá - kamienková, dlhá 1800 metrov a patrí k najkrajším a najznámejším plážam v Chorvátsku. Okolo hlavnej pláže je niekoľko hotelov a veľké množstvo apartmánov, reštaurácií, barov a ďalších turistických ponúk v Baške, ktoré sú tou najsilnejšou turistickou atrakciou. Od roku 1999 je pláž označená Blue Flag kvôli čistote mora a bohatej ponuke na pláži.

Vela plaža Baška beachPláž Pudarica je piesočná pláž a prvá pláž, ktorá vás chyti, keď príde z trajektu z prístavu Miskolc a patrí k najkrajším na ostrove Rab. Pláž vedie k pláži, takže sa môžete dostať autom. Na pláži je aj najobľúbenejší nočný klub na ostrove, klub Santos.

Pudarica Rab što raditi na RabuParadise Beach v Lopare je najznámejšou a najkrajšou plážou na ostrove Rab a jednou z najznámejších pláží na pobreží Jadranského mora. Pláž je známa svojou veľkosťou (približne 2 km dlhá), piesočnatá a veľmi plytká, čo pomáha ohriať teplotu mora, ktorá je v priemere o niekoľko stupňov teplejšia ako na iných plážach. Kvôli veľkým piesočnatým plážam na pláži je veľmi populárne hrať plážový volejbal, ktorého pláže nie sú na pláži. Okrem športových aktivít je v lete aj veľké množstvo stravovacích zariadení a vybavenie pre pláž. Pláž je tiež populárna medzi CNN medzi 100 najlepších pláží na svete.

Što vidjeti na otoku RabuPláž Kozica sa nachádza na úpätí altánku medzi Supetar Draga a Lopar. Pláž je kamienková a je umiestnená medzi nízko položenou vegetáciou. Pláž nie je ľahko prístupná, môžete sa plaviť loďou alebo sa môžete dostať k nej, ak odídete z cesty na nerovnom teréne a na veľkom svahu, ale to je tiež skvelá plážová výhoda, pretože leto nie je príliš preplnené, čo je výzva pre tých odvážnych.

Nudistické pláže na ostrove RabAk ste fanúšikom naturizmu, Rab je pre Vás to najlepšie miesto v Chorvátsku kvôli veľkému počtu nudistických pláží. Tu sú niektoré z nich.

Sahara Rab FKK Sahara Beach sa nachádza v Lopar, na ostrove Rab v blízkosti jednej z najlepších pláží v Chorvátsku - rajské pláže. Sahara je FKK, nudistická pláž a je úplne piesočnatá. V pozadí pláže je borovicový les, ktorý dáva pláži špeciálny zážitok a poskytuje tieň pre hostí, ktorí sa chcú skrývať od slnka. Na pláži nie je žiadny obsah, takže musíte so sebou vziať všetko.

FKK Stolac Lopar Rab V Lopare na Rabu nájdete 3 nudistické pláže, Sahara, Ciganka a Stolac. Pláž Stolac sa nachádza hneď vedľa ostrovu Stolac, ktorý sa nachádza v blízkosti pobrežia a ako sa dá priliezať k plytkej pláži. Pláž je skrytá medzi skalami, ktorá poskytuje súkromie a krajina je piesčitá a skalnatá. Na pláž je možné sa dostať len pešo lesom alebo loďou. Na pláži nie je žiadny obsah.

Pláž Ciganka Rab Ciganka je piesočná pláž v Lopare na ostrove Rab, ktorá je jednou z 3 nudistických pláží v Lopare, v blízkosti pláže Sahary a Stolaca. Cigán je najsevernejšia zo všetkých troch pláží, ktorá sa nachádza asi kilometer a pol od Lopry, ktorá je známa svojou plážou Paradise, ktorá je považovaná za jednu z najkrajších v Chorvátsku.

Privatni smještaj direktno od vlasnika na www.SMJESTAJ.com.hr/trazi
Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala