Najkrajšie pláže na ostrove Pag Chorvátsko

# Najkrajšie pláže na ostrove Pag Chorvátsko

Sjeverna dalmacija

Pag (otok)

Pošalji svoj sadržaj

komentár alebo Upgrade this article, napíš nový. Registrácia sa nevyžaduje

Prinášame vám zoznam najkrajších pláží na ostrove Pag s množstvom obrázkov pre každú pláž, popis a umiestnenie. Viac informácií o každej pláži nájdete kliknutím na odkaz pod fotografiami každej pláže.

Pláže na ostrove Pag, zaradené do krásyBeritnica Pag - Táto pláž sa nachádza na ostrove Pag, južne od malej dediny Metajna. Je výnimočná v prirodzene zložitých horách v plytkej vode, skvelej pre fotografie alebo jednoducho na obdiv od brehu. Oddýchnite si v Beritnici s krásnou trojrozbierkou scénou. Tí málo kvalifikovaní môžu vyliezť na jednu z nich a zapamätať si nezabudnuteľné chvíle z letnej dovolenky. Pláž je inak obklopená skalnatou krajinou s menšou kamienkovou plážou. Neexistuje žiadny prírodný odtieň, rovnako ako žiadne kaviarne (najbližšie k pláži Ručica).Plaža Beritnica PagPláž Ručica Pag - Mnohí hovoria, že je to najznámejšia pláž na ostrove Pag. Ak nesúhlasíte s týmto vyhlásením, prinajmenšom súhlasíte s tým, že ide o jednu z najznámejších pláží na tomto ostrove. Je ťažké, aby sa niektoré pláže zúčastnili v Zrče, ale pláž Ručice je lepšie prezentovaná hosťom po celý rok. Je to veľmi populárne, väčšinou kvôli svojej kráse. Neudržateľná príroda, drsné prostredie a trochu izolovaná poloha tejto pláže.

Plaža Ručica PagPláž Čista Kolan - názov najlepšie popisuje túto pláž na ostrove Pag. Čistá pláž je stále jedným z tých, ktoré vás očarí. Táto pláž sa nachádza neďaleko mesta Kolan, na rovnakej strane ako pláž Zrce. Jedná sa však o tichú pláž vhodnú pre ticho, slnko, nočné dni. A táto pláž je veľmi obľúbená a priťahuje veľa hostí.

Plaža Čista Kolan otok PagPláže Šimuniho Pagského tábora - najväčšieho kempingu Šimuni sú jeho piesčité - kamienkové pláže, ktoré sa tiahnu po celej dĺžke. V kempe vás privíta šesť zdobených kamienkových a piesočných pláží, z ktorých sú aj dve pláže pre psov.

Plaže Kampa Šimuni otok PagCaska - Pláž je kombinácia piesku a štrku. Nachádza sa v bezprostrednej blízkosti hotela, ktorý má tiež kaviareň, kde si hostia môžu osviežiť. Beach Biser nemá prirodzený odtieň, takže je žiaduce, aby hostia na pláži priniesli so sebou potrebnú ochranu proti slnečnému žiareniu. Táto pláž je veľmi dostupná, pokojná a vhodná pre všetky vekové kategórie. Je zvlášť vhodné pre detskú hru, ako aj pre ľudí, ktorí plavajú menej silne. Hĺbka vody sa mierne zvyšuje a dno je pokryté kamennými pružinami.

Plaža Caska PagSrčanka Pag - Táto krásna pláž sa nachádza niekoľko kilometrov južne od tábora Šimuni na ostrove Pag v jeho západnej časti. Pláž je divoká a skrytá, trochu ťažšie k dispozícii, ale stojí za to úsilie, pretože necháva dych.

Plaža Srčanka pagPláže Urša a Fortuna sú dve susedné zátoky, niekoľko sto metrov od západného pobrežia Pagu, niekoľko kilometrov južne od mesta Šimuni. Pláže sú väčšinou z piesku a preto sú vhodné aj pre deti. Krištáľovo čistá voda, izolácia, pokoj a ticho sú tým, čo ponúkajú tieto zátoky a nikomu nenechajú nikoho ľahostajným. Mierne na sever je ďalší prekrásny ohyb Srčanky.

Pláže Dubrava a Delfinka - Medzi skalami, v tejto malej zátoke sa nachádza táto krásna pláž na ostrove Pag. Hneď vedľa pláže Dubrava je pláž Delfinka. Pláž Dubrava je prirodzeným prostredím, ohraničeným skalami na troch stranách a morom a výhľadom na chorvátske pobrežie. Pre toto miesto je miesto pre čisté more a zeleň plní túto krásu. Hoci pláž je obohatená zeleňou a vegetáciou, tu nie je ten správny tieň. Ak navštívite pláž, vziať so sebou slnečník a dobre sa chrániť pred slnečným lúčom.

Plaže Dubrava i Delfinka PagPlanjka je priestranná pláž nachádzajúca sa severozápadne od mesta Novalja. Je pokrytý jemným jemným pieskom, slnečný a má plytkú morskú vodu. Je to skvelé pre vodné hry alebo plážový volejbal. Dosky sú dobrou voľbou pre rodiny s deťmi, najmä pre malé deti. Mnoho stravovacích zariadení sa nachádza pozdĺž pláže. Občerstvenie s obľúbeným nápojom alebo vychutnať si obľúbené jedlo je k dispozícii všetkým. Pre detskú hru a celodennú zábavu máte veľa plážových doplnkov, rovnako ako športový rekreačný obsah, ktorý nasleduje po pláži.Plaža Planjka Pag više slikaPláž Caska sa nachádza v blízkosti známej pláže Zrće, východne od mesta Novalja. Caska je pomenovaná po malom mestečku Caska, ktorá sa nachádza v zátoke s rovnakým názvom. Pláž sa nachádza medzi plážami Zrće a Zubovići a Kustići. Krásna pláž je vyrobená z kombinácie jemného piesku a štrku. Mnohé z nich sú opísané ako najkrajšia pláž na ostrove, takže sa pozrite na fotografie a zistite, prečo je to tak.

Plaža Caska PagNajznámejšia pláž na ostrove Pag, pláž Zrće je jednou z najznámejších chorvátskych pláží vo všeobecnosti. Pláž sa nachádza na veľkej zátoke Zrce, 4 km od centra mesta Novalja a je najvyššou destináciou známa po celom svete. Pláž je kamienková, s krásnym výhľadom na more a je sprevádzaná množstvom obsahu najmä pre mladých hostí. Celodenné večierky, nočné scény a hosťujúci hudobníci z celého sveta sú kombináciou pre mladšie publikum, ktoré sa teší nahlas rytmu techno hudby. Na pláži je niekoľko klubov, čo znamená, že nebudete chýbať tancovanie s hudbou.

Plaža Zrće PagPláž Straško Pag - Pag je známa svými zvodnými plážami, medzi ktorými je aj najznámejšia pláž v Chorvátsku - Zrče. Pri tejto príležitosti však popíšeme pláž Straško, ktorá sa nachádza na juhu Novalje. Je to nádherná štrkovitá pláž, rozkladajúca sa 1,5 km. Vstup do mora je strmý a piesočnatý, takže pláž je vhodná pre starších a deti. Pláž Straško má niekoľko stravovacích zariadení, presnejšie barov a reštaurácií. K dispozícii je tiež bohatá ponuka športovcov, takže zábava nebude chýbať. Je to skvelé miesto pre rodiny, najmä pre rodičov, ktorí prichádzajú s deťmi. Pláž je obklopená borovicovými lesmi a samozrejme mora, ktoré fúka breh. Pláž Straško Modrá vlajka pre kvalitu a čistotu mora.

Plaža Straško Pag više slikaKukurina Beach sa nachádza v Potočnici, ktorá je súčasťou mesta Novalja, 20 km severne od mesta. Potočnica je malá víkendová dedina v severnej časti ostrova Pag, oáza zelene, pokoj a ticho, ideálna pre rodinnú dovolenku a pláž Kukurina je ideálnym miestom pre všetko. Malá piesočnatá pláž sa dostanete cez stromy a skaly a môžete nechať auto v dedine. To je jedna z najkrajších skrytých zátok na Pag.

Plaža Kukurina Potoćnica Pag


Privatni smještaj direktno od vlasnika na www.SMJESTAJ.com.hr/trazi
Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala