Pláž Beritnica Pag

# Pláž Beritnica Pag

Sjeverna dalmacija

Metajna (otok Pag)

Pošalji svoj sadržaj

komentár alebo Upgrade this article, napíš nový. Registrácia sa nevyžaduje

Táto pláž sa nachádza na ostrove Pag, južne od malej dediny Metajna. Je výnimočná v prirodzene zložitých horách v plytkej vode, skvelej pre fotografie alebo jednoducho na obdiv od brehu. Oddýchnite si v Beritnici s krásnou trojrozbierkou scénou. Tí málo kvalifikovaní môžu vyliezť na jednu z nich a zapamätať si nezabudnuteľné chvíle z letnej dovolenky. Pláž je inak obklopená skalnatou scenériou s menšou kamienkovou plážou. Neexistuje žiadny prírodný odtieň, rovnako ako žiadne kaviarne (najbližšie k pláži Ručica). Ak sa rozhodnete prísť do Beritnice, vezmite so sebou všetko, čo budete potrebovať. To je skvelé miesto pre tých, ktorí chcú vyhnúť sa davom a galériam. Aj pláž je vynikajúcou voľbou pre ľudí, ktorí majú radi adrenalín a sú pripravení na výzvy, ako je horolezectvo vo vode. Na pláž Beritnice sa môžete dostať po chôdzi na krásnej pláži Ručice (obrázky), do ktorej sa môžete dostať autom. Rukoväť je vzdialená asi 1 kilometer. Po Beritnici sa nachádza ďalšia krásna pláž, pláž Paška vrata. Ak sa nachádzate na pláži Zrće, môžete do Beritnice odísť party čln, ktorý každý deň jazdí v lete.

 

Privatni smještaj direktno od vlasnika na www.SMJESTAJ.com.hr/trazi
Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Gost Lisa
Krásna pláž, prístupná iba pešo, nie je ľahko dostupná, ale stojí za to. Pekné miesto na videnie

 
Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala