Pláže Šimuni Pag Chorvátsko

# Pláže Šimuni Pag Chorvátsko

Sjeverna dalmacija

Šimuni (otok Pag)

Pošalji svoj sadržaj

komentár alebo Upgrade this article, napíš nový. Registrácia sa nevyžaduje

Najväčším bohatstvom kempu Šimuni sú jeho piesočnaté - kamienkové pláže, ktoré sa tiahnu po celej svojej dĺžke. V kempe nájdete šesť zdobených kamienkových a piesočnatých pláží, z ktorých sú dokonca aj dve psí pláže - Najviac nedotknutá pláž v kempe je pláž Two morarnara, ideálna pre rodiny s deťmi a všetkých, ktorí s nimi cestujú s domácim miláčikom špeciálna oplotená časť. Na pláži Diamond Beach si môžete vychutnať liečebné procedúry, ako je thajská masáž a haloterapia. - Pearl Beach je romantická pláž známa mnohými diskurzmi, ktoré sa objavili na jeho ostrove Love. - Môžete si vyskúšať plachtenie, surfovanie, potápačstvo a mnoho ďalších aktivít na pláži Whitefish. - Zlatá pláž je jediná piesočná pláž v kempingu a stred všetkých podujatí v Camping Village Simuni. - brilantná pláž Tichá pláž s plážovým barom je ideálnym miestom pre relaxáciu a vychutnanie si krásy Jadranského mora.

Privatni smještaj direktno od vlasnika na www.SMJESTAJ.com.hr/trazi
Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala