Najkrajšie pláže na ostrove Vir v Chorvátsku

# Najkrajšie pláže na ostrove Vir v Chorvátsku

Sjeverna dalmacija

Vir (otok)

Pošalji svoj sadržaj

komentár alebo Upgrade this article, napíš nový. Registrácia sa nevyžaduje

Prinášame vám zoznam najkrajších pláží na ostrove Vir s veľkým počtom obrázkov pre každú pláž, popis a umiestnenie. Viac informácií o každej pláži nájdete kliknutím na odkaz pod fotografiami každej pláže.

Pláže na ostrove Vir nariadené krásou


Pláž Cove Duboka Draga je obzvlášť drahá pre ľudí tohto miesta. Hostia budú vždy odporúčať návštevu pláže a často hovoria, že sú najkrajšie pláže v meste Vir. Ostrovníci hovoria, že Cove Duboka Draga je najkrajšia pláž v Vir. Neďaleko je pláž Crvenka. Z jasného mora a vzdialenosti od osád je jasné. Nachádza sa na severozápade ostrova, mimo ostrova. Na pláž sa dá dostať loďou, ako napríklad plachetnica alebo plachetnica.

Plaža Duboka Draga Vir

Pláž Crvenka sa zdá byť nepríjemnou a veľmi nedostupnou plážou. Ak sa pozriete na pobrežie, môžete ľahko dospieť k záveru, že toto nie je miesto pre každého. Táto pláž skutočne láka dobrodruhov a milovníkov prírody. Ak máte záujem o podmorský svet a voľne žijúce živočíchy, ktoré sa odohrávajú pod hladinou mora, tu si určite užijete. Skalnaté dno priťahuje veľa druhov a na druhej strane tlmí prítomnosť ľudí.

Crvenka otok Vir više slika

Pekná pláž je jedným z hlavných ostrovov na ostrove Vir. Pláž je vyzdobená a vybavená všetkými potrebnými vecami na tento účel. Je široká 300 metrov, veľmi populárna a vždy dobre osídlená. Okrem prenájmu pedálov alebo iných rekvizít pre seba alebo pre deti existuje množstvo miestnych reštaurácií a reštaurácií, ktoré ponúkajú občerstvenie alebo chutné jedlo.

Plaža Žitna Vir


Pláž Donja Prezida Vir - Pláž je charakteristická plytkým plytkým morom a na pláži v kombinácii s betónovými časťami. Vedľa pláže je veľké množstvo súkromných ubytovacích zariadení, stravovacích zariadení, ako sú kaviarne a reštaurácie. Pláž je naozaj sporná, vhodná pre všetky vekové kategórie, najmä pre rodiny s deťmi. Na pláži nie je žiadny prirodzený odtieň, takže je dobré priviesť slnečník a chrániť ho dobre. Ak chcete osviežiť mimo mora, navštívte niektoré z miestnych kaviarní a vychutnajte si obľúbený nápoj.

Plaža Donja Prezida Vir


Pláž Sapavac je výnimočná pre svoj piesočnatý terén s výraznou červenou farbou. Okrem piesku sú mnohé časti pokryté trávou a pláž sa dotýka mora vodou, pretože pôda je veľkou časťou krajiny. Hovorí sa o tomto blate na liečbu reumatických ochorení. Pláž je pokrytá borovicovými lesmi, pre svojich hostí je veľa stínu a neďaleký automobilový tábor sa nachádza v blízkosti.

Plaža Sapavac Vir

Pláž Velika Slatina je kamienková, zatiaľ čo mora je jemný piesok. Nachádza sa v malej zátoke a má obe strany s kotvami pre menšie lode. Za plážou sa nachádza množstvo apartmánov, ako aj stravovacie zariadenia. Z pláže máte výborný výhľad na ostrov Pag. More je pokojné a plytké. Je vhodný pre rodiny s deťmi, najmä pre hostí v blízkosti apartmánov.

Plaža Velika Slatin Vir

Gornja Prezida je dobre udržiavaná pláž v mnohých strediskách v juhovýchodnej časti ostrova Vira, v blízkosti Donja Prezida. Na pláži sa môže pochváliť piesčité morské dno, zatiaľ čo veľké kamienky sú tam. More je tu čisté, vhodné pre všetky vekové kategórie. K dispozícii je detské ihrisko pri pláži, zatiaľ čo v pozadí sú ubytovanie pre turistov. Gornja Prezida je prístupná pláž, najčastejšie navštevovaná turistami z miestnych penziónov, ale aj hostia z ostatných osád na ostrove.

Gornja Prezida Vir više slika


Pláž Radovanjica - ostrov Vir - medzi morom a ulicami Stará cesta k Viru je pláž Radovanjica. Pláž je úplne zdobená, je z piesku a čiastočne betónovaná. Je to skvelé pre celodennú dovolenku, pretože na pláži máte všetko, čo potrebujete. Betón je vhodný na opaľovanie a čisté more ako pravidelné občerstvenie. Hoci tam sú palmy a ďalšie dolné stromy pozdĺž pláže, tam nie je žiadny prirodzený tieň na to. Bolo by dobré vziať si s tebou slnečník alebo si prenajať jeden na plážovom stánku.Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala