Pláže Dubrava a Delfinka Ostrov Pag obrázky

# Pláže Dubrava a Delfinka Ostrov Pag obrázky

Sjeverna dalmacija

Bošana (otok Pag)

Pošalji svoj sadržaj

komentár alebo Upgrade this article, napíš nový. Registrácia sa nevyžaduje
článok
Lokácie
Bošana
31.01.2017. 08:17 dodajeIvan

Medzi skalami sa táto krásna pláž na ostrove Pag nachádza v malej zátoke. Hneď vedľa pláže Dubrava je pláž Delfinka. Pláž Dubrava je prirodzeným prostredím, ohraničeným skalami na troch stranách a morom a výhľadom na chorvátske pobrežie. Pre toto miesto je miesto pre čisté more a zeleň plní túto krásu. Hoci pláž je obohatená zeleňou a vegetáciou, tu nie je ten správny tieň. Ak navštívite pláž, vziať so sebou slnečník a dobre sa chrániť pred slnečnými lúčmi. Dubrava je kamienková pláž v strede, zatiaľ čo na brehoch mora sú útesy vhodné pre jumpers alebo ľudí, ktorí majú radi opaľovanie bez zvedavých pohľadov. Je vhodný pre rodiny s malými deťmi, rovnako ako pre páry, ktoré si chcú vychutnať pokoj a pohodu. V blízkosti pláže nemáte žiadne stravovacie zariadenia, ani niektoré zo sprievodných predmetov, takže môžete so sebou vziať čo potrebujete. Toto je miesto, kde si môžete vychutnať a relaxovať.

Privatni smještaj direktno od vlasnika na www.SMJESTAJ.com.hr/trazi
Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala