Ostrov Pag - pláž Bošana

# Ostrov Pag - pláž Bošana

Sjeverna dalmacija

Bošana (otok Pag)

Pošalji svoj sadržaj

komentár alebo Upgrade this article, napíš nový. Registrácia sa nevyžaduje
článok
Lokácie
Bošana
27.01.2017. 13:39 dodajeIvan

Bošana je malé miesto na ostrove Pag, len pár kilometrov severne od mesta Pag. Špecifický reliéf tejto oblasti je ukrytý krásnymi plážami, ktoré by sme povedali - uviazli medzi strmými skalami, ktoré sa vrhajú do mora. Z nádherných plání hostia majú nádherný výhľad na záliv Pag, rovnako ako pláže skryté za skalami. Špeciálna krása týchto kamienkových pláží dáva len skaly, ktoré ich obklopujú a skryjú ich kúpajúcich pred zvedavými výhľadmi. Ak máte radi menej ľudí a pocit intimity, pláže v Bošani sú pre vás ideálne. Pláž Bošani neponúka stravovacie zariadenia ani nejaké vodné zábavy, ale pre pokojnú atmosféru a potešenie z ticha ju ani nepotrebujete. Odporúčanie: Ak ste na ostrove Pag, navštívte pláž Beretica. 

Privatni smještaj direktno od vlasnika na www.SMJESTAJ.com.hr/trazi
Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala