Pláž Ručica Pag

# Pláž Ručica Pag

Sjeverna dalmacija

Metajna (otok Pag)

Pošalji svoj sadržaj

komentár alebo Upgrade this article, napíš nový. Registrácia sa nevyžaduje
článok
Lokácie
Metajna
30.01.2017. 15:19 dodajeIvan

Mnohí hovoria, že toto je najznámejšia pláž na ostrove Pag. Ak nesúhlasíte s týmto vyhlásením, prinajmenšom súhlasíte s tým, že ide o jednu z najznámejších pláží na tomto ostrove. Je ťažké, aby sa niektoré pláže zúčastnili v Zrče, ale pláž Ručice je lepšie prezentovaná hosťom po celý rok. Je to veľmi populárne, väčšinou kvôli svojej kráse. Neudržateľná príroda, surové prostredie a trochu izolovaná poloha tejto pláže sú kombináciou, ktorá má určite pozitívny účinok. Početné svetové zoznamy - výber najlepších dovolenkových destinácií, spomenúť pláž na Pag. Pláž sa nachádza v blízkosti malej osady Metajna. Už prichádza na pláž listy dych. Neudržateľná príroda ponecháva vynikajúci dojem na všetkých hostí a pláž bude potešení rovnako mladých i starých. Často sú hostia plážových rodín, ako aj mladých párov. Pláž nemá prírodný odtieň, rovnako ako mnoho iných na ostrove, ale v blízkosti je malé bistro, kde si môžete osviežiť alebo jesť, ak máte hlad.

 

Privatni smještaj direktno od vlasnika na www.SMJESTAJ.com.hr/trazi
Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala