Pláž Zrće - Novalja - Pag

# Pláž Zrće - Novalja - Pag

Sjeverna dalmacija

Novalja (otok Pag)

Pošalji svoj sadržaj

komentár alebo Upgrade this article, napíš nový. Registrácia sa nevyžaduje

Najznámejšia pláž na ostrove Pag, pláž Zrće je jednou z najznámejších chorvátskych pláží všeobecne. Pláž sa nachádza na veľkej zátoke Zrce, 4 km od centra mesta Novalja a je najvyššou destináciou známou na celom svete. Pláž je kamienková, s krásnym výhľadom na more a je sprevádzaná množstvom obsahu najmä pre mladých hostí. Celodenné večierky, nočné scény a hosťujúci hudobníci z celého sveta sú kombináciou pre mladšie publikum, ktoré si užíva hlasný rytmus techno hudby. Na pláži je niekoľko klubov, čo znamená, že vám nebude chýbať tanec s hudbou. Existuje celý rad koktailov, ľahkých nápojov a miestnych a dovážaných pív. K dispozícii sú samozrejme osviežujúce nealkoholické nápoje a niektoré športové aktivity na denné opaľovanie. Ak ste dosť odvážni, môžete vyskúšať bungee jumping na tejto pláži. Pláž Zrće sa stala symbolom dobrého výletu na chorvátske pobrežie. Toto je obľúbená destinácia pre mladých ľudí a každého, kto to cíti. Ak uvažujete o užívaní pokoja a pohody, Zrće je lepšie. Beží tu 24 hodín denne bez prerušenia hlasnej hudby všetkých žánrov.  

Privatni smještaj direktno od vlasnika na www.SMJESTAJ.com.hr/trazi
Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala