Rajska plaža Lopar Rab

# Rajska plaža Lopar Rab

Kvarner

Lopar (otok Rab)

Pošalji svoj sadržaj

komentár alebo Upgrade this article, napíš nový. Registrácia sa nevyžaduje

Fenomenálny pláž je jedinečný vďaka svojej pieskovej farby a ich vzhľad s obrovským plytké a množstvom rôznych zariadení pri pláži pre dospelých a deti. Piesočnatá pláž ako detské ihrisko a kúpanie v saní. Bezstarostná dovolenka pre rodičov, zatiaľ čo deti sa zapájajú do hry v piesku a plávajú v plytkej vode. Paradise beach Lopar najznámejšie a najkrajšie pláže na ostrove Rab, jedna z najznámejších pláží na Jadrane obali.Zbog jeho kŕdľa, môže byť ľahko zahrievaný, teplota je vždy o niečo vyššia. Kvôli veľkým piesočnatým plážam na pláži je veľmi populárne hrať plážový volejbal, ktorého pláže nie sú na pláži. Okrem športových aktivít je v lete aj veľké množstvo stravovacích zariadení a vybavenie pre pláž. Pláž je tiež populárna medzi CNN medzi 100 najlepších pláží na svete. Pláž má modrú vlajku od roku 2003. Očarujúci pohľad na Velebit v diaľke a malý ostrov Lukovac dávajú osobitnú pozornosť tejto pláži. Krásne pláže, že sa musíme stať jedným z miest na zozname k návšteve, ak ste na ostrove Rabu.Nedostatak: Plážové ležadlá a dáždnik by mohlo byť trochu príliš drahé (120 £), nie je sprchovací kút na plaži.

U Neďaleko sa nachádza v LOPRO Sahara, Stolac slávnej nudistická pláž a Ciganka.

 

Privatni smještaj direktno od vlasnika na www.SMJESTAJ.com.hr/trazi
Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
Rajska plaža na Rabu

Šljunčana plaža smještena je podno stjenovitih litica, opremljena suncobranima i raznolikim sadržajem za sve uzraste. Rajska plaža jedna je od ljepših na našem otoku, a svojim gostima nudi zabavne aktivnosti u vodi i izvan vode. Osim sunčanja i kupanja u moru, ovdje možete uživati u vratolomijama poput brze vožnje skuterom po vodi, spuštanja niz vodeni tobogan i još raznim drugim aktivnostima.

  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala