Beach Kovacine na Crese FKK Nudist part

# Beach Kovacine na Crese FKK Nudist part

Kvarner

Cres (otok Cres)

Pošalji svoj sadržaj

komentár alebo Upgrade this article, napíš nový. Registrácia sa nevyžaduje

U severného výjazde z Cres sa nachádza v krásnej pláže Kovacine. V obývané oblasti, s Camp ďalšie. Na pláži je vybavený všetkým zariadením, ubytovanie v kempe do reštaurácií. Obsah je veľmi zaujímavá. Ak máte záujem, môžete skúsiť alebo sa naučiť potápať, môžete tak urobiť v neďalekej potápačské centrum. Južne od pláže je hotel s ubytovaním, ale sú tu aj mnoho ubytovanie v súkromí. Beach má celý rad konfigurácií, z betónových plošín do jemného piesku roztrúsené horniny, ktoré sa vynorí z hlbín. Shade tam v tábore, ale nie na pláži. Dobrý chrániť a prišiel uživate.Kamp Kovacine Črešni pláž Kovacine, asi 1,5 km od centra mesta Cres je rovnomenný kemp na 23 ha zelené plochy. Jedna časť kempu a pláže Aj výhradne pre naturistov.

Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala