FKK Nudistická pláž Biograd - Crvena Luka

# FKK Nudistická pláž Biograd - Crvena Luka

Sjeverna dalmacija

Biograd na moru

Pošalji svoj sadržaj

komentár alebo Upgrade this article, napíš nový. Registrácia sa nevyžaduje

Pleží lež približne 300m severne od mesta Red Harbor alebo 1km južne od pláže Kumenat v Biograde. Celá oblasť medzi Kumenatou a Red Luke je oblasť, kde sa plavky zmiešajú s odevmi a bez nich, pretože pláž nemá oficiálnu značku FKK, ale roky je populárna medzi naturistami.

Red Harbor Resort je uzavretý rezort. Kúpanie v areáli sa účtuje 25 kilometrov. Pobrežie je väčšinou kamienkové a skalnaté s plytkými vodami. Zvyčajne nie je veľa ľudí a vždy môžete nájsť pekné miesto, ak sa vám to páči. Voda na väčšine miest je drsná, napriek plytkej vode, ako niektoré z ostrých kamienkov a kamienkov vo vode. Takže priniesť so sebou dobré plastové sandále. Pláž Crvena Luka (fotografie).

Ale ak budete aj naďalej chodiť na juh, prídete do najkrajšej piesočnatej a kamienkovej zátoky. Záliv nie je veľký, možno široký cca 150 m. Pláž je kamienková a piesčitá, ale plytká zátoka je úplne piesčitá. Voda je výnimočne krásna, teplá a čistá, vhodná na plávanie, potápanie alebo hranie v plytkej pieskovej zátoke. Zálivu navštevujú aj mnohé jachty a člny. Sú zakotvené v zálive a majitelia zvyčajne zostávajú nahí na svojich lodiach.

Na oboch stranách zálivu je pobrežie skalnaté so stinnými stromami. Na pláži nie je žiadny obsah, takže prinášate všetko, čo potrebujete.

Jedná sa o jednu z najkrajších voliteľných pláží v Biograde a jeho okolí. Neďaleko sa nachádza plaža Lumbrak.

 

Privatni smještaj direktno od vlasnika na www.SMJESTAJ.com.hr/trazi
Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala