Pláž Beli Cres, Zipline

# Pláž Beli Cres, Zipline

Kvarner

Beli (otok Cres)

Pošalji svoj sadržaj

komentár alebo Upgrade this article, napíš nový. Registrácia sa nevyžaduje
článok
Lokácie
Beli
14.04.2017. 09:49 dodajeIvan

Je to krásna pláž na ostrove Cres. Malá pláž sa nachádza v meste Beli, hneď vedľa prístavu. Je krásne zariadené, obklopené kamennými múrmi a starými kamennými domčekmi. Nazýva sa to miesto, teda pláž Beli, a je bohaté na štrk a čisté more. Na jednej strane je pláž v kontakte s prírodnými skalami, zatiaľ čo na druhej strane pokračuje jazýčkovým prístavom prístavu so sprievodným stravovacím zariadením. Okrem toho, že sa tešíte na more a opaľujete sa na pláži, určite si budete môcť privítať alebo navštíviť turistické lode, ktoré tu letia. Pozrite sa na pláže na Cres (obrázky a miesta). Pláž je naozaj výnimočná a je jedným z najkrajších na ostrove. Je to veľmi populárne, ale nikdy sa neobťažuje, aby vás vyhodil do vzduchu. V mori sa nachádza oplotená oblasť na kúpanie a na pláži sú sprchy a prestaviteľné kabíny. Ak prídete sem, určite si to užijete. Tešíme sa na Váš príchod a prajeme vám príjemnú dovolenku. Nad pláži je tiež známy pre svoju linku Zip pre hostí hľadajúcich dobrodružstvo.

Privatni smještaj direktno od vlasnika na www.SMJESTAJ.com.hr/trazi
Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala