Pláž Koromačna Cres

# Pláž Koromačna Cres

Kvarner

Cres (otok Cres)

Pošalji svoj sadržaj

komentár alebo Upgrade this article, napíš nový. Registrácia sa nevyžaduje

Pláž Koromačna sa nachádza na východnej časti ostrova Cres. Nachádza sa mimo rezortu, v prirodzenom prostredí s okolitou skalnatou krajinou. Na pláž sa môžete dostať po zemi a samozrejme pri mori. Miestna cesta, ktorá vás odvezie na pláž, ide z blízkeho Beleja. Pláž je špeciálna pre skaly a plytké jaskyne. Je to skvelé pre milovníkov prírody a všeobecne pre ľudí, ktorí milujú pokoj a ticho. Je to populárne, ale nie je to žiadna iná pláž. Je to obľúbený pre námorníkov, najmä kvôli impozantnému pobrežiu, ktoré je najlepšie vidieť v menšej vzdialenosti od mora. Navyše v blízkosti pláže je malý mól, kde sa môžu kotvičky kotviť. Ak máte radi krasové, vyrezávané skalnaté pobrežie a krištáľovo čisté more, príďte na pláž Koromačna. Neexistujú žiadne prechladnutia, pretože pláž rastie na pláži, najmä pre túto časť pobrežia na ostrove. Hlavná časť pláže, na opaľovanie a kúpanie, je vyrobená zo stredne veľkých dlažobných kameňov. Je ľahké ísť a dostať sa k moru. Vhodné pre všetkých ľudí a veku. Je ideálny pre jednodenné výlety do prírody, na more a na slnko. Je na vás, aby ste sa dobre vybavili a užívali si. 

 

Privatni smještaj direktno od vlasnika na www.SMJESTAJ.com.hr/trazi
Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala