Grabar Cres Chorvátsko pláž

# Grabar Cres Chorvátsko pláž

Kvarner

Cres (otok Cres)

Pošalji svoj sadržaj

komentár alebo Upgrade this article, napíš nový. Registrácia sa nevyžaduje
článok
Lokácie
Cres
14.04.2017. 11:47 dodajeIvan

V samotnom meste Cres, v blízkosti tohto prístavu, bola táto malá pláž schopná stlačiť. Pláž Grabar sa nachádza pri ceste - Ulica Obale sv. Benedict. Vedľa pláže sú mestské zariadenia so zvláštnym dôrazom na staré historické budovy, ako je kláštor Benedictinki sv. Apoštol Peter. Mesto je táto pláž, ale stále krásna a čistá. More je tiež čisté, krásne farby a trochu teplo na plávanie. Za plážou sa nachádza rada borovicových stromov so svetlým odtieňom a je tu aj množstvo turistických zariadení. Hlavná časť pláže je kamienková, s betónovými doskami, ktoré sa tiahnu pozdĺž uvedenej ulice. Marína obohacuje pohľad s veľkým množstvom luxusných jácht v pokojnom mori, ktoré je pokryté silným slnečným žiarením. Ak ste v Cres a ponúknete vám šancu, príďte sem aspoň na príjemnú prechádzku popoludní. 

 

Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala