Pláž Drazica na Cres

# Pláž Drazica na Cres

Kvarner

Cres (otok Cres)

Pošalji svoj sadržaj

komentár alebo Upgrade this article, napíš nový. Registrácia sa nevyžaduje
článok
Lokácie
Cres
14.04.2017. 11:56 dodajeIvan

Na niektorých miestach sme dokázali skrášliť skalnaté pobrežie, a preto ponúkame našim hosťom miesto na odpočinok a príjemné chvíle a opäť na ukážku prirodzeného charakteru nášho pobrežia. Pláž Drazica sa nachádza v malej zátoke, posadenej skalami a skrytá pod borovicami. Je samo osebe v podstate prijateľné, ale zvýšili sme kapacitu pláže betónovými platňami, ktoré budú skvelé na opaľovanie a skákanie do mora. Neďaleko je záliv Mali bok a pláž Kovačine. Voda pozdĺž pobrežia je šikmá, vhodná pre všetkých ľudí a je príjemne teplá. More má kryštalický zelený odtieň, ktorý je zvlášť zdôraznený v silnom slnku. Kontrasty s týmito farbami dávajú zelené ihly borovicového lesa a v diaľke vidíte červené strechy domov a menšie budovy v Cres. Nad plážou sa tiahne promenáda a tam sú aj olivové stromy, ktoré doplnia dojem. Navštívte nás a užite si túto časť Jadranu. Čakáme na vás.

 

Privatni smještaj direktno od vlasnika na www.SMJESTAJ.com.hr/trazi
Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala