Pláž Mali Bok, Koromačna Ostrov Cres obrázky

# Pláž Mali Bok, Koromačna Ostrov Cres obrázky

Kvarner

Cres (otok Cres)

Pošalji svoj sadržaj

komentár alebo Upgrade this article, napíš nový. Registrácia sa nevyžaduje
článok
Lokácie
Cres
14.04.2017. 08:26 dodajeIvan

Ak pôjdete na miestnu plavbu z Orleca, na východ od ostrova Cres, prídete na túto osamelú malú pláž. Pláž sa nazýva Mali Bok, krásna a skrytá v prírodnom kaňone. Hlavná časť pláže je tvorená hrubšími balvanmi, je priechodná a vhodná pre všetkých. Musíte však chodiť na pláž, pretože to nemusí byť pre každého. Skutoční milovníci prírody ocenia skutočnosť, že sa nemôžu dostať na pláž autom, takže sa budú môcť obzvlášť tešiť z pohľadu, keď klesajú a klesajú na hladinu mora. Farba mora je krištáľovo čistá, zmiešaná s modrozelenými tónmi. More je pokojné a príjemné teplo. Celá pláž je obklopená skalami, ktoré sú úctyhodné. Účinok, ktorý dávajú, naozaj prinesie pocit obdivu, ktorý doplní úplný pocit a skúsenosti s kúpaním a oddychom na pláži. Najlepšie je pozrieť sa na fotografie a zistiť, o čom píšeme. Ak máte záujem, uistite sa, že prídete hneď, ako budete mať príležitosť. 

Privatni smještaj direktno od vlasnika na www.SMJESTAJ.com.hr/trazi
Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala