Záliv Žanja Cres

# Záliv Žanja Cres

Kvarner

Lubenice (otok Cres)

Pošalji svoj sadržaj

komentár alebo Upgrade this article, napíš nový. Registrácia sa nevyžaduje
článok
Lokácie
Lubenice
14.04.2017. 12:26 dodajeIvan

Ďalšia skrytá a prirodzená zátoka, ktorá zasahuje krásou, nie je ďaleko od krásnej zátoky Sv. Ivan Cres. Najväčšími hosťami sú námorníci a tí, ktorí prichádzajú po organizovanej námornej doprave. Napriek tomu existujú turistické chodníky pre horolezcov a ľudí schopných pre dlhé prechádzky na nerovnom teréne. Ak máte vo svojom vnútri dobrodružný duch, pozývame vás, aby ste si užili krásnu pláž v zátoke Žanja. Vyplácíte nám dôveru v slovo. Ak máte nejaké pochybnosti, pozrite sa na tieto fotky, ktoré sme vám pripravili. Kamienková pláž medzi vysokými skalami, so strmým prístupom cez prírodné duny. Toto je najkratší popis našej pláže. Je na vás, aby ste prišli a pridajte tento epitaf podľa vlastného výberu. 

Privatni smještaj direktno od vlasnika na www.SMJESTAJ.com.hr/trazi
Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala