Najkrajšie pláže na ostrove Brač v Chorvátsku

# Najkrajšie pláže na ostrove Brač v Chorvátsku

Srednja dalmacija

Bol (otok Brač)

Pošalji svoj sadržaj

komentár alebo Upgrade this article, napíš nový. Registrácia sa nevyžaduje

Prinášame vám zoznam najkrajších pláží na ostrove Brač s veľkým počtom obrázkov pre každú pláž, popis a polohu. Viac informácií o každej pláži nájdete kliknutím na odkaz pod fotografiami každej pláže.

Pláže v Bracu sú zaradené do krásyPláž Zlatni Rat - táto pláž je určite najznámejším na celom ostrove a jedným z najznámejších v Chorvátsku. Pláž Zlatni Rat je osobitná pre svoju postavu, a to najmä ak sa pozerá zo vzduchu. Je ochrannou známkou chorvátskeho cestovného ruchu a je hlavným detailom mnohých brožúr alebo pohľadníc. Je to samozrejme populárne a veľmi dobre vybavené. Pláž má všetko, čo potrebuje. K dispozícii sú prestupné kabíny, sprchy a eskorty pre záchranárov, ktorí sa starajú o bezpečnosť plavcov. V plytkých vodách je vodný park - výborné miesto pre detskú hru a na pláži sú k dispozícii kaviarne a kluby s veľkou ponukou zábavy a osviežujúcich nápojov. Mladší hostia sú na našej pláži, ale počet dospelých a párov s deťmi nie je zanedbateľný. Koniec koncov sú všetci vítaní na našej pláži. Svojím charakterom bude pláž Zlatni Rat privítať všetkých hostí.

 Pláž Kotlina Bol Brac - táto pláž sa nachádza v samom centre mesta Bol, na ostrove Brač, vedľa reštaurácie s nepriateľskou atmosférou. Okrem kúpania a opaľovania, keď chcete jesť vynikajúce jedlo, stačí urobiť pár krokov a už ste pri stole, v tieni a čaká na vašu objednávku. Keď budete čakať na príchod talířov, čas prejde nádherným výhľadom, ktorý pochádza z terasy tejto budovy. Nachádza sa na samotnej pláži a je preto veľmi dobre umiestnený, aby si mohol vychutnať moment.Paklenica FKK Bol Brac - Na južnej strane ostrova, v blízkosti mnohých najkrajších chorvátskych pláží je Zlatni rat v Bol na ostrove Brač jednou z najznámejších nudistických pláží FKK, pláž Paklina. Pláž sa nachádza na západnom konci známeho Zlatého rohu. Hlavnou časťou pláže je štrk a asi 200 metrov dlhý, ak hľadáte viac súkromia, pokračujte pešo na západ k miestom, kde nájdete krásne piesčité a skalnaté zátoky.

 Zora Sumartin Beach - Ak sa dostanete trajektom z Makarskej do Sumartinu na ostrove Brač, najprv si uvidíte túto krásnu pláž a potom len záliv a prístav, odkiaľ vystupujete z trajektu. Pláž je oddelená od osady, v prírodnom prostredí - medzi skalami a borovicami. Oblázka je v strede, zatiaľ čo strany sú ozdobené šitými skalami, niektoré vhodné na opaľovanie. More je veľmi čisté, pokojné a príjemné. Predtým, než sa dostanete nabitý, prineste slnečné okuliare, vodu, uteráky a prednostne slnečník. Na pláži nie je prirodzený odtieň, takže slnečník príde veľmi dobre.Pláž Lovrečina - Pláž sa nachádza v zálive Lovran. Je to zvlášť dobré pre rodiny s deťmi, ale každý si nájde kvalitu pre seba. Je vyrobený z jemného piesku, má veľkú plytkú škvrnu, a preto deti milujú hrať na nej. Pláž je obklopená zeleňou, za stenou kamennou stenou a ponuka je obohatená o reštauráciu v bezprostrednej blízkosti. Ak ste unavený plávaním a opaľovaním, je najlepšie sedieť v reštaurácii a vychutnať si lahodnú občerstvenie. Tí, ktorí nie sú veľmi hladní, môžu hľadať nejaký osviežujúci nápoj.

 Pláž Murvica je veľmi obľúbená. Je krásna a nachádza sa v prírodnom prostredí. Nachádza sa v južnej časti ostrova Brač, pod dedinou Murvica. Je vyrobená z malého štrku, pokrytého skálami a pokrytých šumivými vlnami čistého mora. Pláž má určené miesto pre kúpajúcich sa. Je to atraktívny vzhľad, a to hlavne preto, že je to vzdialenosť, ktorá odhaľuje siluetu susedného ostrova Hvar.

 Pláž Zastup Brač Splitska - Vedľa letoviska Splitska, na ostrove Brač, sa nachádza pláž Zastup. Nachádza sa v zátoke, obklopený cestou a je ľahko dostupný. Pláž je vyrobená zo stredne veľkých dlaždíc, obklopená zeleňou a miestnou cestou. Mora je plytká, vhodná pre deti a ľudí, ktorí plávajú menej ťažko. Je to oddelené od samotnej osady, takže je dobré, že prinášate všetko, čo potrebujete, najmä ak plánujete stráviť celý deň na pláži.

 


Privatni smještaj direktno od vlasnika na www.SMJESTAJ.com.hr/trazi
Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala