Zlatni Rat Beach, Bol na ostrove Brač obrázok

# Zlatni Rat Beach, Bol na ostrove Brač obrázok

Srednja dalmacija

Bol (otok Brač)

Pošalji svoj sadržaj

komentár alebo Upgrade this article, napíš nový. Registrácia sa nevyžaduje

Táto pláž je iste najznámejší na celom ostrove a jeden z najznámejších v Chorvátsku. Zlatni Rat je zvláštne, ale potom, čo jej postavu, a to najmä pri pohľade z vtáčej perspektívy. Je ochranná známka spoločnosti chorvátskeho cestovného ruchu a veľké podrobne mnoho brožúr a pohľadníc. Populárna Samozrejme, a veľmi dobre vybavené. Beach má všetko, čo potrebujete mať. K dispozícii sú šatne, sprchy a skauti, aby upozornil záchranárov, ktorí sa starajú o bezpečnosť plavcov. Na plytčine vodný park - skvelé miesto pre deti na hranie, a na pláži sa nachádza bary a kluby s najvyššou výber zábavy a občerstvenie. Mladší hostia vedú k našej pláži, alebo počet dospelých a páry s deťmi nie je zanedbateľný. Aby som tak povedal, všetci sú vítaní v našom pláže. Jeho charakter, Zlatý roh, bude dobré pre všetkých ubytovaných. Je tvorená drobnými okruhliakmi, priestranné a slnečné celý povrch. Až ku koncu pláže, kde sa naďalej pevninu, môžete nájsť nejaký tieň. Vedľa prírodného odtieňa, v tejto časti sú umiestnené zmienka reštaurácie, ktorých terasy v tieni. S tým, čo strana sa pozriete, bude Golden Horn očarí svojou krásou. Užite si nejaké obrázky, ktoré kladieme, ako aj videí nahraných na tejto pláži.

 

Privatni smještaj direktno od vlasnika na www.SMJESTAJ.com.hr/trazi
Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala