Paklina nudistická FKK pláže Bol, Chorvátsko

# Paklina nudistická FKK pláže Bol, Chorvátsko

Srednja dalmacija

Bol (otok Brač)

Pošalji svoj sadržaj

komentár alebo Upgrade this article, napíš nový. Registrácia sa nevyžaduje

Na južnej strane ostrova, v blízkosti mnohých najkrajšia chorvátska pláž Zlatni rat v Bole je jedným z najznámejších nudistické FKK pláže, Paklina. Na pláži sa nachádza na západnom konci slávneho Zlatého rohu. Hlavná časť pláže je kamienková a dlhá asi 200 metrov, ak hľadáte viac súkromia, ďalej pešo na západ, kde nájdete krásne piesočnaté a skalnaté zátoky. Vzhľadom k tomu, veľa vetra, Bol je známy pre windsurfing, ale ak máte radi surfovanie, to je ideálne miesto pre vás. Väčšina zariadení sa nachádza v lese nad pláži Zlatni Rat cca 10 minút chôdze od pláže Paklina. V pozadí je borovicový les, ktorý poskytuje tieň pre všetkých. Paklina je skutočne jedným z najkrajších nudistických pláží v tejto časti Dalmácie. 

Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala