Najlepšie pláže v Mljet (Chorvátsko - zoznam najkrajších...

# Najlepšie pláže v Mljet (Chorvátsko - zoznam najkrajších...

Južna dalmacija

Mljet (otok)

Pošalji svoj sadržaj

komentár alebo Upgrade this article, napíš nový. Registrácia sa nevyžaduje

Prinášame vám zoznam najkrajších pláží na ostrove Mljet s veľkým počtom obrázkov pre každú pláž, popis a umiestnenie. Viac informácií o každej pláži nájdete kliknutím na odkaz pod fotografiami každej pláže.

Pláže na Mljet usporiadané podľa krásyPláž Blace Limoni Pláž Mljet je piesočná pláž ležiaca v juhozápadnej časti zálivu Lemon Saplunare. Lemonský záliv je špecifický tým, že je takmer úplne uzavretý, len v malej časti je námorná priechod. Táto pláž má piesočné morské dno a mierne klesajúce pobrežie, takže musíte prejsť pár metrov k moru, aby ste mohli plávať. Táto pláž je ideálna pre malé deti a neplavcov, ako aj pre hranie piknikov. Pláž je dobre známa tým, že ju zajali chorvátsky Survivor.

 Táto piesočná pláž sa nachádza na východnej strane ostrova Mljet v centre veľkej zátoky Saplunara, ohraničenej hustými borovicovými lesmi rozdelenými na dve časti pláže - veľkú a malú pláž Saplunara. Väčšia pláž sa nachádza na severe. Kvôli nedotknutej prírode a čistote mora na pláži, "modrej vlajky". Pláže sú piesočnaté a mimoriadne plytké. Pre všetkých plavcov, ktorí sa chcú skrývať od slnka, je hustý borovicový les, ktorý poskytuje všetkým tieň. Na pláži si môžete zapožičať slnečníky a lehátka, a tam je ihrisko na plážový volejbal. 

Záliv Sutmiholjska je jedným z najkrajších zátok na ostrove Mljet, ktorý sa nachádza na južnej strane ostrova, v blízkosti centrálnej obce Babinog Polja. V zátoke sa nachádza niekoľko hostiteľských domov, ktoré trávia letné chvíle a tešia sa neporušenej prírode a dokonalému pokoju. Mágia zátoky je v pokojnom a tichom prostredí, ktoré ponúka všetkým, ktorí ju navštívia a rozhodnú sa tu tráviť letnú dovolenku. S prvými lúčmi slnka sú tu aj tí, ktorí dokončia zážitok a pozerajú sa na prekrásne, krištáľovo čisté more a neobmedzený výhľad na Taliansko.

 


Privatni smještaj direktno od vlasnika na www.SMJESTAJ.com.hr/trazi
Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala