Najkrajšie pláže na ostrove Murter v Chorvátsku

# Najkrajšie pláže na ostrove Murter v Chorvátsku

Sjeverna dalmacija

Murter (otok)

Pošalji svoj sadržaj

komentár alebo Upgrade this article, napíš nový. Registrácia sa nevyžaduje

Prinášame vám zoznam najkrajších pláží na ostrove Murter s veľkým počtom obrázkov pre každú pláž, popis a umiestnenie. Viac informácií o každej pláži nájdete kliknutím na odkaz pod fotografiami každej pláže.

Pláže v Murteru sú zaradené do krásyPláž Podvrák Murter - Ďalšou plážou, ktorú sa môžu ostrovani pochváliť, je pláž Podvrák. Aj keď sa zdá, že miestni obyvatelia Murteru skrývajú tento šperk a udržiavajú ho pre seba, to samozrejme nie je pravda. Všetci hostia sú vítaní a ostrovani sa snažia im ukázať svoju prírodnú krásu v najlepšom svetle. Pláž je obzvlášť dôležitá pre biely piesok, ktorý dáva moru blankytnú a krištáľovo čistú farbu.

 Pláž Slanica je hlavnou plážou na ostrove Murter. Nachádza sa na južnej strane ostrova, v blízkosti hotela Colentum. Jedná sa o piesočnatej pláži, a mnoho nárokov a najkrajšie pláže v okolí. Vzhľadom k plytkým vodám, ktoré sa ponoria do pláže, je vhodné pre deti a ľudí, ktorí sú slabší alebo neplavú. Tiež pláž je skvelou voľbou pre tých, ktorí milujú športové aktivity vo vode, takže bude dobré hrať picigines, volejbal a podobné aktivity, ktoré sú špecifické pre naše more.

 Pláž Juliet Murter - Je to osamelá, malá kamienková pláž, kde v srdci sezóny zvyčajne nie je žiadny dav. Do tejto zátoky sa dostanete, ak zaparkujete auto v blízkosti tábora Kosirina a budete pokračovať pešo.

 Garbinada Cove sa nachádza hneď vedľa zálivu Julia, kde sme už napísali. Neďaleko sú tiež Plážový bar Fjaka a táborisko Kosirina.

 Pláž Kolentum Chorvátsko - Táto pláž sa nachádza na severnej časti ostrova Murter v blízkosti archeologického náleziska Colentum na polostrove Gradina Murter. Vynález archeologického zámeru je premeniť polostrov Gradina na archeologický a rekreačný park ako turistická atrakcia, takže táto pláž je prvá archeologická pláž v Chorvátsku. Dĺžka 200 metrov dlhá, táto pláž je najdlhšia na ostrove, usporiadaná pred leto roku 2017

 Pláž Betina - Oblázková a skalnatá pláž v centre mesta s krásnym výhľadom na Betinu. Pláž je veľká a priestranná v blízkosti reštaurácie a detského ihriska.

 Pláž Jazina Bay sa nachádza v meste Tisno v blízkosti autoparku Dalmacija na ostrove Murter, skúsenosti v prírodnom prostredí pod teplým slnečným svitom, ktoré si môžete oddýchnuť v krásnych a čistých vodách nášho mora. Môžete sa ľahko dostať do zátoky, ak budete sledovať malú miestnu cestu a všetci plavci, ktorí prichádzajú s vlastným autom majú priestranné parkovacie miesto. Táto pláž smeruje na sever a má výhľad na kanál Pirovac. More na pláži je plytké a vhodné pre všetky vekové kategórie a pre menej kvalifikovaných plavcov. Pláž je zdobená jemným pieskom a teplým morom, ktorý ju cíti.

 Pod Jasenovacom je ďalšia zátoka na južnej strane ostrova Murter. Ak ste blízko, prejdite a pozrite sa na krásu tejto pláže. Je to mimoriadne vzhľadom na jeho úľavu, pretože pláž je tesne pred strmým zjazdom k moru, čo prispieva k pocitu intimity v tejto malej zátoke. Nedokončený terén, ak je to tak nazvaný, vám dáva pocit intimity a potrebný oddych v pokoji a tichu.

 


Privatni smještaj direktno od vlasnika na www.SMJESTAJ.com.hr/trazi
Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala