Ostrov Murter - Pláž Podvrške

# Ostrov Murter - Pláž Podvrške

Sjeverna dalmacija

Betina (otok Murter)

Pošalji svoj sadržaj

komentár alebo Upgrade this article, napíš nový. Registrácia sa nevyžaduje
článok
Lokácie
Betina
24.01.2017. 09:56 dodajeIvan

Ďalšou plážou, na ktorej sa obyvatelia môžu pochváliť, je pláž Podvrák. Hoci sa zdá, že miestni obyvatelia Murter tento klenot skryli a držali si ho pre seba, určite to nie je pravda. Všetci hostia sú vítaní a ostrovani sa im snažia ukázať svoju prirodzenú krásu v najlepšom svetle. Pláž sa vyznačuje najmä bielym pieskom, ktorý dáva mora azurovú a krištáľovo čistú farbu. More, ktoré trápi pláž, nie je hlboké, čo znamená, že slabší plavci si ju budú môcť naplno vychutnať, ako aj rodičia, ktorí prichádzajú so svojimi maličkými. Ak hľadáte miesto pre relaxačný a upokojujúci účinok, ponorka je pre vás pláž. Upokojujúce farby, o ktorých sme už spomenuli prácu na všetkých, tak aj oni nájdu pokoj na silne kamienkovej pôde. Na konci, aby ste začali - Pláž sa nachádza na južnej strane ostrova a môžete sa k nej dostať po pobrežnej ceste, ktorá vedie cez autokemp. Neďaleko sa nachádza pláž Slanica. 

Privatni smještaj direktno od vlasnika na www.SMJESTAJ.com.hr/trazi
Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala