Trajekt Split - Trogir - Seget Donji Drvenik Mali - Drvenik Veli

# Trajekt Split - Trogir - Seget Donji Drvenik Mali - Drvenik Veli

Srednja dalmacija

Drvenik Veli (otok)

Pošalji svoj sadržaj

komentár alebo Upgrade this article, napíš nový. Registrácia sa nevyžaduje

Na tomto mieste v tomto texte nižšie obrázky, môžete skontrolovať cestovný poriadok a cestovné pre trajekt reláciu Split - Trogir - Trogir - Drvenik Mali Drvenik 2019 pre nosné Jadrolinija v období od 01.06. - 30.09.2020, keď sa letový poriadok dostane na letnú plavbu. Všetky informácie sú stiahnuté z webovej stránky Jadrolinija.hr a sú presné, ale platné len pre rok 2020. V ostatných rokoch navštívte oficiálnu webovú stránku Jadrolinija za oficiálne ceny. Všetky odkazy sú na miestnych linkách na Jadrane, medzi chorvátskymi mestami a ostrovmi. Výletná línia sa týka letnej časti turistického obdobia, keď pravidelne premávajte trajekty na všetky hlavné ostrovy na Jadrane. Takisto prinesieme ceny pre každé trajektové spojenie. Okrem trajektu sú tu zahrnuté aj katamarán linky, ktoré spájajú Pula, Susak Mali Lošinj, Unije, Ilovik, Silba, Zadar. Odporúčanie: Na ostrove Drvenik je Krknjasi Beach - Modrá Laguna.

Trajekt Split - Trogir - Trogir Drvenik Mali - Drvenik cestovný poriadok a ceny Jadrolinija 2020


Privatni smještaj direktno od vlasnika na www.SMJESTAJ.com.hr/trazi
Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala