Ferry Pelješac Mljet letový poriadok a ceny Jadrolinija 2020

# Ferry Pelješac Mljet letový poriadok a ceny Jadrolinija 2020

Južna dalmacija

Mljet (otok)

Pošalji svoj sadržaj

komentár alebo Upgrade this article, napíš nový. Registrácia sa nevyžaduje

Na tomto mieste v tomto texte nižšie obrázky, môžete skontrolovať cestovný poriadok a cestovné vo vzťahu trajektu Prapratno (Pelješac) - Sobra (Mljet) 2020 pre dopravcov, Jadrolinija v období od 01.06. - 30.09.2020, keď sa letový poriadok dostane na letnú plavbu. Všetky informácie sú stiahnuté z webovej stránky Jadrolinija.hr a sú presné, ale platné len pre rok 2020. V ostatných rokoch navštívte oficiálnu webovú stránku Jadrolinija za oficiálne ceny. Všetky odkazy sú na miestnych linkách na Jadrane, medzi chorvátskymi mestami a ostrovmi. Výletná línia sa týka letnej časti turistického obdobia, keď pravidelne premávajte trajekty na všetky hlavné ostrovy na Jadrane. Takisto prinesieme ceny pre každé trajektové spojenie. Okrem trajektu sú tu zahrnuté aj katamarán linky, ktoré spájajú Pula, Susak Mali Lošinj, Unije, Ilovik, Silba, Zadar. Pozrite si niekoľko fotografií národného parku Mljet. Od pláže sa Mljtu odporučiť krásnu pláž citróny, plážový Salpunara na východnej strane ostrova uprostred širokého zálivu a Sutmiholjska je jedným z najkrajších zátok na ostrove Mljet, ktorý sa nachádza na južnej strane ostrova, v blízkosti hlavného obce Babino Polje. Jednosmerná cesta trvá 45 minút.

Brod Prapratno (Pelješac) - Sobra (Mljet) navigačný poriadok a ceny


Privatni smještaj direktno od vlasnika na www.SMJESTAJ.com.hr/trazi
Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala