Ferry Ploče - Trpanj (Pelješac) rozvrh a ceny Jadrolinija 2020

# Ferry Ploče - Trpanj (Pelješac) rozvrh a ceny Jadrolinija 2020

Južna dalmacija

Trpanj

Pošalji svoj sadržaj

komentár alebo Upgrade this article, napíš nový. Registrácia sa nevyžaduje

Na tomto mieste v tomto texte nižšie obrázky, môžete skontrolovať cestovný poriadok a cestovné vo vzťahu trajektom Ploče - Trpanj (polostrov), v roku 2020 rok pre dopravcov Jadrolinija v období od 01.06. - 30.09.2020, keď sa letový poriadok dostane na letnú plavbu. Všetky informácie sú stiahnuté z webovej stránky Jadrolinija.hr a sú presné, ale platné len pre rok 2020. V ostatných rokoch navštívte oficiálnu webovú stránku Jadrolinija za oficiálne ceny. Všetky vzťahy sú miestne linky v Jadranskom mori, medzi chorvátskymi mestami a otoka.Red navigácia odkazuje na letnú turistickú sezónu, kedy sa pravidelnými trajekty do všetkých hlavných ostrovov na Jadrane. Takisto prinesieme ceny pre každé trajektové spojenie. Okrem trajektu sú tu zahrnuté aj katamarán linky, ktoré spájajú Pula, Susak Mali Lošinj, Unije, Ilovik, Silba, Zadar. Na polostrove Pelješac sú niektoré z najkrajších pláží v Chorvátsku, a to najmä v Zuljana kde pláže Vucine, Zuljana, Grdni robiť a smotany. V Trpanj je tiež krásna pláž Divna, Duba a Prapratna bay. Lacné ubytovanie priamo od majiteľov nájdete na našej stránke Apartmány Pelješac.

Brod Ploče - Trpanj (Pelješac) splavný poriadok a ceny


Privatni smještaj direktno od vlasnika na www.SMJESTAJ.com.hr/trazi
Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala