Ferry Split Hvar rozvrh a ceny Jadrolinija

# Ferry Split Hvar rozvrh a ceny Jadrolinija

Srednja dalmacija

Hvar (otok Hvar)

Pošalji svoj sadržaj

komentár alebo Upgrade this article, napíš nový. Registrácia sa nevyžaduje

Na tejto stránke na obrázkoch pod týmto textom môžete skontrolovať rozvrh a ceny vstupeniek pre trajekt Split - Stari Grad (Hvar) 2020 pre dopravcu Jadrolinija v období od 01.06. - 30.09.2020, keď sa letový poriadok dostane na letnú plavbu. Všetky informácie sú stiahnuté z webovej stránky Jadrolinija.hr a sú presné, ale platné len pre rok 2019. V ostatných rokoch navštívte oficiálnu webovú stránku Jadrolinija za oficiálne ceny. Všetky odkazy sú na miestnych linkách na Jadrane, medzi chorvátskymi mestami a ostrovmi. Výletná línia sa týka letnej časti turistického obdobia, keď pravidelne premávajte trajekty na všetky hlavné ostrovy na Jadrane. Takisto prinesieme ceny pre každé trajektové spojenie. Okrem trajektu sú tu zahrnuté aj katamarán linky, ktoré spájajú Pula, Susak Mali Lošinj, Unije, Ilovik, Silba, Zadar. Táto trasa vedie od Splitu až po Staré Mesto na ostrove Hvar, jednosmerná cesta trvá 120 minút. Hvar je jedným z našich najkrajších ostrovov plných krásnych pláží a zátok. Naše odporúčanie je Lučišća Beach Sveta Nedjelja Hvar, krásna zátoka sa nachádza asi dva kilometre severne od Svety Nedjelja na ostrove Hvar. Dubov Dol Dubovica Pláž Hvar, krásna zátoka na ceste do Starého Mesta.

Split Split - Stari Grad (Hvar) splavné a cenyPrati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala