Ferry Mali Lošinj rozvrhu a ceny Jadrolinija 2019 - Srakane Vele - Unije - Susak - Mali Lošinj

# Ferry Mali Lošinj rozvrhu a ceny Jadrolinija 2019 - Srakane Vele - Unije - Susak - Mali Lošinj

Kvarner

Mali Lošinj (otok Lošinj)

Pošalji svoj sadržaj

komentár alebo Upgrade this article, napíš nový. Registrácia sa nevyžaduje

Na tomto mieste v tomto texte nižšie obrázkov môžete skontrolovať cestovný poriadok a ceny pre trajekty vzťahu k Mali Lošinj - Srakane Vele - Únia - Susak - Mali Lošinj 2019 pre nosné Jadrolinija v období od 01.06. - 30.09.2019, keď sa letový poriadok dostane na letnú plavbu. Všetky informácie sú stiahnuté z webovej stránky Jadrolinija.hr a sú presné, ale platné len pre rok 2019. V ostatných rokoch navštívte oficiálnu webovú stránku Jadrolinija za oficiálne ceny. Všetky odkazy sú na miestnych linkách na Jadrane, medzi chorvátskymi mestami a ostrovmi. Výletná línia sa týka letnej časti turistického obdobia, keď pravidelne premávajte trajekty na všetky hlavné ostrovy na Jadrane. Takisto prinesieme ceny pre každé trajektové spojenie. Okrem trajektu sú kamierové linky spájajúce Pula, Susak, Mali Lošinj, Unije, Ilovik, Silba a Zadar. Linka, ktorá jazdí z Mali Lošinj na ostrovčeky Male Srakane a Suska. Susak je ostrov, ktorý patrí do skupiny na súostroví Cres-Lošinj a Susak je obec, ktorá administratívne patrí do mestečka Mali Lošinj.

Lošinj, Susak, Unije, Srakane Vaša plachetnica a ceny


Privatni smještaj direktno od vlasnika na www.SMJESTAJ.com.hr/trazi
Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala