Red Island beach

# Red Island beach

Istra

Rovinj

Pošalji svoj sadržaj

komentár alebo Upgrade this article, napíš nový. Registrácia sa nevyžaduje
článok
Lokácie
Rovinj
29.06.2017. 12:56 dodajeGost

Red Island sa skladá z dvoch prepojených ostrovov, St Andrew a Maskin a je jedným z najobľúbenejších turistických miesto pre hostí ubytovaných v Rovinji. Ostrov sa dostanete loďou, ktoré beží od centra mesta každú hodinu a cesta trvá iba 15 minút. Ostrov má ihličnatý les a stredomorskej maquis. Nudistická nudistická pláž Red Island RovinjNa Red Island je veľké množstvo rôznych pláží a niektoré z nich sú nudistické pláže, a to najmä na ostrove Maskin, ktorá je známa ako Gay ostrova. Najnavštevovanejšie pláže sú na južnej strane St. Andrew a tieto pláže sú tie najlepšie služby a ponúknuť pre hotely a apartmány, ktoré sa nachádzajú v blízkosti. Red Island je ideálnou plachtenie destináciou pre všetkých, ktorí sú v blízkosti mesta Rovinj sú lode.

 

Privatni smještaj direktno od vlasnika na www.SMJESTAJ.com.hr/trazi
Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala