Valun, Cres FKK Nude Beach Zdovice a kemp obrázkov

# Valun, Cres FKK Nude Beach Zdovice a kemp obrázkov

Kvarner

Valun (otok Cres)

Pošalji svoj sadržaj

komentár alebo Upgrade this article, napíš nový. Registrácia sa nevyžaduje
článok
Lokácie
Valun
14.04.2017. 12:06 dodajeIvan

Valun Beach sa nachádza v blízkosti rovnomenného mestečka na ostrove. Obklopený zeleňou baldachýnom a je obklopený krásnou kamennou stenou zozadu. Na jednej strane pláže je prírodná skaly, zatiaľ čo druhá prevádzkuje malú cestu, ktorá k nemu vedie. Cesta je osvetlená a vhodná pre ľahký večerné prechádzky. Na pláži je malý, ale v žiadnom prípade v blízkosti svojich hostí. Hoci populárny, táto pláž prijíma svojich hostí, aby bolo nutné, aby sa dav. More je pokojné, plytké na breh a príjemne teplá. Príďte na pláži, relaxovať a užívať kupanju.Valun je malebná rybárska dedina sa nachádza v zálive Valun, existuje len niekoľko domov, niekoľko reštaurácií a kaviarní a kemp nad plážou Zdovice ktorý je čiastočne naturistov. V letných mesiacoch na strmé vozovke Valun takmer nemožné sa dostať bezplatné parkovisko, reštaurácia a hostince v idylickom prístave sú obvykle plne obsadené.

Camping Zdovice ValunKamp Zdovice je malý, jednoduchý a idylický kemp sa nachádza v malebnej zátoke Valun. Rozkladá sa čiastočne zalesnenej oblasti a môže pojať až 220 hostí. Pláž je piesočnatá a vhodná pre deti, ktoré ponúkajú jednoduchý prístup k moru. Camping Zdovice pojme iba stany a žiadne vozidlá. 

 

Privatni smještaj direktno od vlasnika na www.SMJESTAJ.com.hr/trazi
Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala