Solaris Šibenik - sprievodca. Hotely, pláže, vodný park

# Solaris Šibenik - sprievodca. Hotely, pláže, vodný park

Sjeverna dalmacija

Šibenik

Pošalji svoj sadržaj

komentár alebo Upgrade this article, napíš nový. Registrácia sa nevyžaduje

Solaris Šibenik je turistické letovisko zložené z 5 veľkých hotelov a veľkého počtu karavanov a bungalovov, asi 5 km od centra mesta Šibenik. Stredisko je plné obsahu pre dospelých a detské atrakcie. Takmer neexistuje žiadny obsah, ktorý by zákazník nechcel ponúknuť v systéme Solaris, od stravovania, zábavy, športu a obsahu pre deti.
Solaris sa tiež označuje ako prírodný park, na ktorý sa môžu všetci hostia odvolávať okamžite po príchode do letoviska s rozlohou 45 hektárov trávnatých plôch a viac ako 10 hektárov borovicového lesa, kde sa vysadí 75 000 rastlín a kvetín. Dominantou lokality sú olivy, z ktorých 1500 sa používa v osade, olej sa vyrába v olivovom háji dalmatínskej dediny Ethno a najstaršie olivy sú staršie ako 2 000 rokov.  Maslina solarissolaris šibenik croatia

Ubytovanie v Solaris ŠibenikUbytovanie v stredisku nájdete v hoteloch po piatich, pričom každý hotel je tematicky prispôsobený rôznym typom hostí.

Hotel Ivan SolarisHotel Ivan Solaris je označený značkou Bussiness Hotel a je určený pre obchodných hostí. Hotel je moderný a luxusný a ponúka vysoký komfort a eleganciu. Hotel je zariadený v stredomorskom štýle, ktorý perfektne zapadá do jeho okolia. Hotel má vonkajší bazén a wellness a kúpeľné centrum s krytými vyhrievanými bazénmi.Hotel Ivan solaris Šibenik

Hotel JureHotel Jure Solaris je označený značkou hotela Lifestyle. Určené pre mladších hostí, ktorí sa chcú relaxovať a baviť sa. Hotel sa nachádza hneď vedľa Bielej pláže, ktorá je považovaná za jeden z najkrajších na Jadrane. Pre tých, ktorí uprednostňujú kúpaliská, je k dispozícii veľký vonkajší bazén so sladkou vodou.

Hotel Andrija SolarisHotel Andrija sa tiež nazýva Detský hotel a prvý tematický hotel pre deti v Chorvátsku. Hotel sa nachádza pri vodnom parku a rodinnej pláži, ktorá je určená pre deti. Celý hotel je určený pre rodiny s deťmi.

Hotel Niko SolarisHotel Niko poskytuje príjemnú a intímnu atmosféru vďaka svojej polohe uprostred sviežej vegetácie. Okrem hotela je k dispozícii veľký bazén a pre tých, ktorí sa tešia viac z mora, je pláž vzdialená len pár minút.

Hotel JakovHotel Jakov sa nachádza pri aquaparku v stredisku, len asi sto metrov od pláže a môže sa pochváliť útulným interiérom klasického dizajnu s množstvom prirodzeného svetla. Hotel ponúka 2 menšie balkóny a niekoľko barov a reštaurácií.

Domy a bungalovy SolarisPre všetkých hostí, ktorí chcú viac súkromia a chcú sa vyhnúť preplneným hotelom, ponúka hotel Solaris karavany a bungalovy v borovicovom lese pri mori. Solaris kamp kućice i bungalow

Pláž SolarisV turistickom stredisku Solaris na pobreží dlhom 4 km nájdete 5 atraktívnych tém na pláž. Piesočnatá pláž v centrálnej časti strediska je najväčšia a najatraktívnejšia, a to až do obsahu v letovisku. Pláž Solaris Club je ideálna pre mladších ľudí, ktorí chcú mať na pláži kokteily s hudbou v pozadí. Pred kúpeľným a wellness centrom sa nachádza kúpeľná pláž Solaris. Solaris Family Beach je určená pre rodiny s deťmi. Malé kamienky a žraloky sú ideálne pre deti. Solaris Camping Beach je súčasťou kempingovej oázy, najbližšej pláže pre hostí ubytovaných v kempingoch. Prístup na pláž je bezplatný.Solaris plažeBeach solaris sibenikBeach plaža solaris

Aquapark Solaris - vodný parkAquapark Solaris je určite obľúbeným miestom pre všetky deti v stredisku. Početné sánky, postrekovače, vodopády a bazény poteší všetky deti. Vodný park sa rozprestiera na ploche 8 000 metrov štvorcových a môže pojať až 1 000 ľudí naraz. Vodný park nie je obmedzený na deti, ale veľa rodičov ho baví. O bezpečnosť detí sa starajú mnohí záchranári, aby rodičia mohli nechať svoje deti v parku a postarať sa o ďalšie výhody osídlenia. 

Ponuka stravovania v rezorte SolarisStredisko je plné reštaurácií, kaviarní, klubov. Z ponuky reštaurácií je mimo hotela 5 reštaurácií a každý hotel má vlastnú reštauráciu. Najobľúbenejšou a najatraktívnejšou reštauráciou v stredisku Solaris je určite dalmatínska dedina Ethno. Nádherné kamenné prostredie, ktoré nenechá nikoho ľahostajným, je ideálnym miestom na ochutnanie dalmatínskych špecialít. Etno selo restoan solaris šibenikEtno restoran solaris

Obsah v stredisku Solaris

Dedinská dedina Ethno

Reštaurácia Trattoria Mediteraneo

Gril Reštaurácia Sibinum

Palác Solaris Sweet Dreams

Lampáš na plážový a snack bar

Beach & Snack Bar Sun

Beach Bar & Restoraunt Bongo

Atlantis rýchleho občerstvenia

BARS

Vináreň

Plážový klub Solaris Legend

Plážový klub Solaris Palma

bar

Plážová lagúna

Beach Club 55

Záhradný bar

Kapitánsky klub

ŠPORTOVÉ

Golfový park Solaris

Solaris Sport

Lopta loptu

Pirate Adventure Minigolf

Tenisové kurty

Pláž Valleyball

čůrání

OBSAH PRE DETI

Solaris AQUAPARK

vodné kĺzačky

Detské ihrisko

Rýchly vlak

Privatni smještaj direktno od vlasnika na www.SMJESTAJ.com.hr/trazi
Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala


  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala