Najlepšie pláže na ostrove Lošinj v Chorvátsku - 10 najkrajších pláží

# Najlepšie pláže na ostrove Lošinj v Chorvátsku - 10 najkrajších pláží

Kvarner

Mali Lošinj (otok Lošinj)

Pošalji svoj sadržaj

komentár alebo Upgrade this article, napíš nový. Registrácia sa nevyžaduje

Prinášame vám zoznam najkrajších pláží na ostrove Lošinj s veľkým počtom obrázkov pre každú pláž, popis a umiestnenie. Viac informácií o každej pláži nájdete kliknutím na odkaz pod fotografiami každej pláže.

Pláže na ostrove Losinj a Mali Lošinj usporiadané podľa krásy


Pláž Veli Žali sa nachádza v skrytej zátoke na západnom pobreží Mali Lošinj, vedľa hotela Aurora. Veli pláž je prvá pláž Lošinj, ktorá získala prestížne uznanie Modrej vlajky, čo je znamením čistoty mora, ponuky a úhľadnosti pláže. Kamienková pláž s miernym vstupom do mora je ideálna pre rodiny s deťmi. Jeden vstup do mora je prispôsobený pre ľudí so zdravotným postihnutím.

Plaža Lošinj


Pláž Zabodarski - Hneď pod letiskom Mali Lošinj je táto krásna pláž Zabodarski. Naša pláž je ohraničená skalami, ktoré vychádzajú z mora a štrkom na hlavnej časti. More na pobreží je dostatočne plytké, že deti môžu hrať a dospelí sa príležitostne ochladia, keď sa príliš veľké slnko stane. Niekoľko metrov od pobrežia sa môžete ponoriť, ponoriť sa a vychutnať si vodu úplne. Pohľad z pláže, okrem skal, ktoré sme spomenuli, sa môže pochváliť siluetou malého ostrovčeka Zabodarski.

Uvala Krivica skrivena je na zapadnoj obali otoka Lošinja. Na ovo mjesto možete doći iz Velog Lošnja, pješice ili sa biciklom. Zapravo mnogi entuzijasti se baš na taj način i zabave, te upotpune svoj dan. Do plaže vodi makadamska staza, uređena baš za spomenute aktivnosti. Drugi gosti su ipak nešto brojniji, oni sa mora u svojim plovilima. Ovu uvalu posjećuju mnogi nautičari, uživajući u skrovitom dijelu Jadranskog mora. Zaštićeno kopnom sa tri strane, more je ovdje izrazito mirno, čisto je i ugodno toplo.

Uvala Krvica Veli Lošinj više slikaVela Draga Mali Lošinj - Vela Draga má výhľad na otvorené more. Nachádza sa pod Mali Losinj, na západnom pobreží ostrova. Je oddelená od pobrežia a je preto obľúbenou destináciou pre jachtárov. Prírodné prostredie, čisté more a malé skryté pláže sú vynikajúcou návnadou pre všetkých malých majiteľov lodí. Na strane pláže je kamenistá, zatiaľ čo hlavná časť je z hrubších balvanov.

Plaža Vela Draga Mali lošinjSilver Bay Mali Lošinj - V Čikate pri Mali Lošinj sa nachádza krásna pláž s názvom Srebrna uvala. Pláž je nádherne zdobená, krásna a dobre vybavená. Okrem sprchy, šatne a pláže sú k dispozícii gastronomické zariadenia a ubytovacie zariadenia. Samozrejmosťou je dlhá promenáda, ktorá je osvetlená večer. Pohľad z pláže je vynikajúci.
Uvala Liski Nerezine - Na západnej časti ostrova Lošinj sa nachádza pláž Liski. Nachádza sa v zátoke s rovnakým názvom a môžeme povedať, že je dosť priestranný. Vzhľadom k tomu, že sa nachádza mimo rezort, pláž Liski má stále niekoľko súkromných ubytovacích zariadení v okolí. Na mori sa nachádzajú menšie lode a stožiare na kotvenie. Väčšina pláže je skalnatá, ale ešte stále dominujú hlavné časti pláže. More je pokojné, na pobreží je plytké a príjemne teplo. Je skvelé pre plávanie a letné občerstvenie.

Uvala Liski Nerezine Lošinj


Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala