Silver Bay Mali Lošinj

# Silver Bay Mali Lošinj

Kvarner

Mali Lošinj (otok Lošinj)

Pošalji svoj sadržaj

komentár alebo Upgrade this article, napíš nový. Registrácia sa nevyžaduje

V Čikate pri Mali Lošinji sa nachádza krásna pláž s názvom Srebrna uvala. Pláž je nádherne zdobená, krásna a dobre vybavená. Okrem sprchy, šatne a pláže sú k dispozícii gastronomické zariadenia a ubytovacie zariadenia. Samozrejmosťou je dlhá promenáda, ktorá je osvetlená večer. Pohľad z pláže je vynikajúci. V blízkom okolí sa nachádza krásny záliv Veli Žal. Morská modrá len vo vzdialenosti siluety ostrova Susak. More je veľmi čisté, pokojné a príjemné teplo. Na morskom dne je vodný park, skvelé miesto pre deti a mladých ľudí, aby sa zabavili, zatiaľ čo ich rodičia odpočívajú na pláži alebo na terase miestnych kaviarní. Ak ste blízko, pozývame vás, aby ste prišli na našu pláž. Sme presvedčení, že sa vám bude páčiť a zažijete konečnú dovolenku.

Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala