Pláž Blatina Mali Lošinj

# Pláž Blatina Mali Lošinj

Kvarner

Mali Lošinj (otok Lošinj)

Pošalji svoj sadržaj

komentár alebo Upgrade this article, napíš nový. Registrácia sa nevyžaduje

Na západnom pobreží Mali Lošinj, vo veľkej zátoke sa nachádza pláž Blatina. Je obklopený ubytovacími zariadeniami, súkromnými ubytovacími zariadeniami a terasami pre rôznorodú zábavu. Pláž je krásna, dobre vybavená a dobre navštevovaná. Ponuka je vynikajúca, pretože tu máte všetko, čo by ste potrebovali na letnú dovolenku. Hostia prichádzajú z celého sveta, všetkých vekových skupín a rôznych záujmov. Naša pláž pre mladé páry, skupinu priateľov, ako aj pre rodičov s deťmi je vítaná. More je čisté, pokojné a príjemné teplo. Pre zábavu v mori si môžete prenajať menšie plachetnice, kajakové alebo pedalové člny. Existuje aj pole vodného pólu v prípade, že sa zhromaždí dostatočné množstvo pre kvalitné stretnutie. Pozdĺž pláže, v prirodzenom tóne borovicových lesov sa nachádza detské ihrisko. Vaša klaksón bude potešený v kúzlo hry, ako si odpočívať pod slnkom. Krajina môže byť opísaná ako dominantná modrá farba Jadranského mora, ktorá momentálne prerušuje zeleň borovicových ihličiek. Za stromami sa nachádzajú rôzne formy, konkrétne ubytovacie zariadenia a sprievodné stravovacie zariadenia. Príďte na našu pláž a ponúknuť vám skvelú dovolenku.

 

Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala