Pláž Porta Šešula, Mali Lošinj

# Pláž Porta Šešula, Mali Lošinj

Kvarner

Mali Lošinj (otok Lošinj)

Pošalji svoj sadržaj

komentár alebo Upgrade this article, napíš nový. Registrácia sa nevyžaduje

Volali sa Porta Šešula. Je to prírodná pláž krásnej scenérie. Je izolovaný a často navštevovaný, väčšinou z mora, ale niektorí hostia pochádzajú z pevniny. Jachtári to robia, najmä kvôli čistému moru a pláži majú skalnaté a nedostupné pobrežie. Pláž je naozaj krásna, ale väčšinou neprístupná. Je vyrobená z hrubých kameňov, ktoré pýcha krásu, ale tiež pripomínajú, že príroda musí byť rešpektovaná. More je tiché, krásne farby a príjemne teplé. Je to skutočná kombinácia na zakotvenie jachty pred pobrežím a užívanie letného slnka. Nie sú žiadne veľké davy na pobreží, takže námorníci budú tešiť takmer úplný mier. Niekoľko objektov vedľa pláže dostane svojich hostí a to je. Len pár ľudí na pláži a niečo na lodiach si môžu vychutnať svoj kúsok Jadranského mora. Neďaleko tejto pláže leží záliv Vela Draga.

Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala