Pláž Zabodarski

# Pláž Zabodarski

Kvarner

Mali Lošinj (otok Lošinj)

Pošalji svoj sadržaj

komentár alebo Upgrade this article, napíš nový. Registrácia sa nevyžaduje

Hneď pod letiskom Mali Lošinj sa nachádza táto krásna pláž Zabodarski. Naša pláž je ohraničená skalami, ktoré vychádzajú z mora a štrkom na hlavnej časti. More na pobreží je dostatočne plytké, že deti môžu hrať a dospelí môžu príležitostne ochladiť, keď sa slnko stane príliš veľkým. Niekoľko metrov od pobrežia sa môžete ponoriť, ponoriť sa a vychutnať si vodu úplne. Pohľad z pláže, okrem skal, ktoré sme spomenuli, sa môže pochváliť siluetou malého ostrovčeka Zabodarski. Pláž je pomenovaná po nej, pretože ostrovček jasne vidí a dominuje krajine. Nie sú žiadne veľké davy na pláži, čo je zvlášť vhodné pre ľudí, ktorí majú pokoj a pokoj. Ak ste našli tento príbeh, pozývame vás, aby ste prišli a strávili tu najkrajšie chvíle dovoleniek. Pozri ďalšie pláže v meste Mali Lošinj. 

Privatni smještaj direktno od vlasnika na www.SMJESTAJ.com.hr/trazi
Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala