Záliv Krivica Veli Lošinj

# Záliv Krivica Veli Lošinj

Kvarner

Veli Lošinj (otok Lošinj)

Pošalji svoj sadržaj

komentár alebo Upgrade this article, napíš nový. Registrácia sa nevyžaduje

Krivická zátoka je ukrytá na západnom pobreží ostrova Lošinj. Do tohto miesta sa dostanete z Velog Lošnja, pešo alebo na bicykli. V skutočnosti mnohí nadšenci práve robia toto a bavia sa a dokončia svoj deň. Makadamová dráha vedie na pláž, usporiadaná pre vyššie uvedené aktivity. Ostatní hostia sú však oveľa početnejší, ľudia z mora vo svojich lodiach. Táto zátoka je navštevovaná mnohými plachtami, ktoré sa tešia odľahlej časti Jadranského mora. Chránené pevninou na troch stranách, mora je tu veľmi pokojné, čisté a príjemné teplo. Celá scéna je v prírodnom prostredí, ktoré plavci lákajú. Dovolenka a plávanie v našej zátoke je mimoriadny pocit, bez ohľadu na to, či ste sám, alebo medzi tucet ďalších ukotvených jácht. Pobrežie je skalnaté, pokryté borovicami a len starým a opusteným objektom. Je skvelé robiť dobrú fotografiu a vychutnávať si galámu a skvelú pasáž iných ľudí. Pozývame všetkých majiteľov jácht, aby prišli, ale samozrejme aj hostia z mesta Veliki Lošinj, ktorí sú pripravení pre športových nadšencov. Cykloturistika v našej zátoke je akýmsi výzvou a stala sa turistickou atrakciou na tomto ostrove. Ak prídete na dovolenku s bicyklom namontovaným na vozidle, znížte ho, skontrolujte prevodový stupeň a hlavu na cieľ. Budete pozdravení závratnou zátokou. 

Privatni smještaj direktno od vlasnika na www.SMJESTAJ.com.hr/trazi
Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala