Pláž Zaglav Uvala Vis Chorvátsko

# Pláž Zaglav Uvala Vis Chorvátsko

Srednja dalmacija

Vis (otok)

Pošalji svoj sadržaj

komentár alebo Upgrade this article, napíš nový. Registrácia sa nevyžaduje
článok
Lokácie
Vis
07.03.2017. 10:07 dodajeIvan

Pláž Zaglav sa nachádza pod mestom Milna na ostrove Vis. Je vyrobená z jemného piesku, má mierny pokles v mori a počas letných mesiacov je dobre navštívená. More je čisté, pokojné a pohodlné teplo. Okolo pláže je malá zeleň, ktorá dáva krajine zelenú farbu, zatiaľ čo borovicové vetvy sú stále viditeľné. Na boku je táto pláž obklopená skalami, kde je pár rodinných budov. V prednej časti pláže sa nachádzajú malé člny a člny, viazané v plytkých oblastiach, v pohotovostnom režime pre ďalší odlet. More je krásne farby, s rôznymi odtieňmi modrej, ktoré sa snažia zelene. Je to skvelé miesto, kde si môžete vychutnať celodenný pôžitok, pričom ste si vzali všetko, čo potrebujete pre ten deň. Neexistuje žiadny prírodný odtieň, rovnako ako okolité stravovacie zariadenia. Nezabudnite si priniesť slnečník, dáždnik a opaľovací krém. Dúfame, že prídete a stráviť nezabudnuteľné chvíle na našej malej pláži.

Privatni smještaj direktno od vlasnika na www.SMJESTAJ.com.hr/trazi
Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala