Pláž Stiniva na ostrove Vis

# Pláž Stiniva na ostrove Vis

Srednja dalmacija

Vis (otok)

Pošalji svoj sadržaj

komentár alebo Upgrade this article, napíš nový. Registrácia sa nevyžaduje
článok
Lokácie
Vis
08.03.2017. 08:32 dodajeIvan

Na ostrove Vis je možno najviac pôsobivá pláž v zátoke Stiniva. Je veľmi obľúbený, hlavne kvôli vzhľadu a skalám, ktoré obklopujú túto pláž. Je málo povedať, že skaly sú nedostupné. Keď sa pozriete na fotografie, pochopíte, čo myslíme. Napriek tomu sú ľudia na pláži Stiniva, ktorí majú lezenie na týchto vysokých a strmých útesoch. Adrenalín je šport pre tých, ktorí sú dobre vyškolení a odvážni robiť niečo také. Zálivu navštevujú aj ostatní, a tak spomenieme potápačov a morských prieskumníkov. Tu je veľa, čo tu nájdete. Kvôli špeciálnej konfigurácii terénu, presnejšie na plážach, hostia tejto pláže často chodia na malé kruhové objazdovanie okolo skál s pomocou kajakov alebo iných podobných jácht. Nakoniec existujú ľudia, ktorí sa jednoducho chcú kúpať v takom špeciálnom prostredí. Pláž je tvorená väčšími balvanmi, ktoré sa nachádzajú v zálive s teplým a čistým morom, ktorý je mimoriadne tichý. Najmä na tejto pláži obklopenej vysokými skalami, máte vždy na to prirodzený tieň. Ak niekto nechce pohybovať slnkom v pohybe, potom môžete určite ísť do kaviarne na pláži. Okrem hostí, ktorí prichádzajú na malú chodník, mnohí prichádzajú na jachty, menšie alebo veľké plachetnice, aby si mohli vychutnať a vychutnať si tieto krásy. Pozrite sa na fotky, poďme ďalej, pretože text môže ťažko opísať krásu scén na Vis.

 

Privatni smještaj direktno od vlasnika na www.SMJESTAJ.com.hr/trazi
Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala