Pláž Uvala Rogačić Vis Chorvátsko

# Pláž Uvala Rogačić Vis Chorvátsko

Srednja dalmacija

Vis (otok)

Pošalji svoj sadržaj

komentár alebo Upgrade this article, napíš nový. Registrácia sa nevyžaduje
článok
Lokácie
Vis
08.03.2017. 10:29 dodajeIvan

Toto nie je obyčajná pláž, ktorú ste navštívili. Je to zátoka používaná na vojenské účely v bývalej Juhoslávii. Tu sú tunely, tzv. Prístrešky pre bývalé vojenské ponorky JNA. Avšak vzhľadom na veľký záujem našich hostí sme sa rozhodli zaviesť záliv turisticky. Dnes je naozaj veľa hostí. Každý chce vidieť živé moderné prístrešky, ktoré dnes nemajú zmysel. Napriek tomu existujú niektoré historické obdobia. More v tejto zátoke je pokojná, krásna a veľmi čistá. Preto nie sme prekvapení takou veľkou návštevnosťou, najmä luxusnými jachtami a plachetnicami. Prichádzajú sem, aby si mohli vychutnať skutočnú milovníkov námornej turistiky. Nebolo tu žiadne lepšie miesto, ako je to kotva na jachte a vychutnať si pod slnkom. Pozrite si fotografie a zaujmite modré spektrum farieb v tejto časti Jadranu. Odporúčanie: Pritiscina Vis.Near: JNA Podmorský prístrešok

 

Privatni smještaj direktno od vlasnika na www.SMJESTAJ.com.hr/trazi
Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala