Pláž Stončica Ostrov Vis Chorvátsko

# Pláž Stončica Ostrov Vis Chorvátsko

Srednja dalmacija

Vis (otok)

Pošalji svoj sadržaj

komentár alebo Upgrade this article, napíš nový. Registrácia sa nevyžaduje
článok
Lokácie
Vis
07.03.2017. 08:02 dodajeIvan

Chorvátske ostrovy majú veľké množstvo pláží. Väčšina z nich sú prírodné pláže, postavené v zátokách, medzi skalami, a preto sú obzvlášť pekné, takže hostia majú radi výber. Tento obušok je jedným z nich. Táto pláž je z pieskovca a jemného piesku. Má mierny prístup k moru, takže je vhodný pre detskú hru alebo ľudí, ktorí plávajú menej ťažko. V pozadí je vyzdobená zelenou vegetáciou, najvyššou borovicovou lesnou časťou, zatiaľ čo strana je obklopená prírodnými skalami. Na pláži nie je žiadny prirodzený odtieň, ale v bezprostrednej blízkosti máte reštauráciu, ktorá sa skrýva od slnka a vychutnajte si lahodnú občerstvenie. Pláž Stončica sa nachádza na východnej strane ostrova a je pomerne blízko hlavného osídlenia tohto ostrova.

 

Privatni smještaj direktno od vlasnika na www.SMJESTAJ.com.hr/trazi
Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala