Pláž Grandovac Vis Chorvátsko

# Pláž Grandovac Vis Chorvátsko

Srednja dalmacija

Vis (otok)

Pošalji svoj sadržaj

komentár alebo Upgrade this article, napíš nový. Registrácia sa nevyžaduje
článok
Lokácie
Vis
06.03.2017. 15:51 dodajeIvan

Pláž Grandovac sa nachádza na ostrove Vis, niekoľko kilometrov od osady Vis. Pláž je vyrobená zo stredne veľkých balvanov, v prírodnom prostredí s iba pár starými kamennými múrmi. Pláž na obidvoch koncoch zatvára skaly, ale tiež chodia s malou opatrnosťou. Nad skalami je borovicový les, ale na pláži nie je prirodzený tieň. Je izolovaný, pretože vám odporúčame, aby ste sa dobre vybavili pred odchodom na celodennú dovolenku. Prineste so sebou vodu, opaľovací krém a prírodný dáždnik. Ak chcete, aby ste túto skúsenosť dokončili, prineste aj s sebou aj ležadlo. Okrem borovicových lesov je pláž na Vis tiež zdobená kaktusmi. Veríme, že sa s nimi stretnete na mnohých miestach. Dúfame, že prídete a strávite nezabudnuteľné chvíle v tejto časti pobrežia. Keď sa unavíte opaľovaním, alebo si ho len chcete dať sedieť - v blízkosti nájdete kaviarne s vhodnou ponukou osviežujúcich nápojov.

 

Privatni smještaj direktno od vlasnika na www.SMJESTAJ.com.hr/trazi
Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala