Pláž Banje Dubrovnik Chorvátsko

# Pláž Banje Dubrovnik Chorvátsko

Južna dalmacija

Dubrovnik

Pošalji svoj sadržaj

komentár alebo Upgrade this article, napíš nový. Registrácia sa nevyžaduje

Banje pláž je najobľúbenejšia pláž v Dubrovníku. Nachádza sa v bezprostrednej blízkosti Starého Mesta na východe, medzi dvoma luxusnými hotelmi v Dubrovníku. Pláž je štrkovitá a dobre vybavená. Rovnako ako hlavná pláž v obľúbenom meste na svete, pláž Banje je vybavená všetkým komfortom, ktorý môžu hostia potrebovať. Opaľovací krém v našich fotografiách ukazuje, ako je pláž obľúbená. Ak máte radi fotografie, milujte davy a dobré reštaurácie, rezervujte si apartmán ďalšiu sezónu a príďte na našu pláž. Čakáme na vás. Odporúčanie: Pláž Sveti Jakov Dubrovnik.

Nearby: Lazareti, Banje Beach reštaurácia a nočný klub, Taverna Taverna Rustica, Hotel Excelsior Dubrovník, reštaurácia a lounge bar Victoria, Kultúrny klub Revelin

 

Privatni smještaj direktno od vlasnika na www.SMJESTAJ.com.hr/trazi
Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala