Najkrajšia pláž v Dubrovníku - Copacabana Beach Dubrovnik Chorvátsko

# Najkrajšia pláž v Dubrovníku - Copacabana Beach Dubrovnik Chorvátsko

Južna dalmacija

Dubrovnik

Pošalji svoj sadržaj

komentár alebo Upgrade this article, napíš nový. Registrácia sa nevyžaduje

Neďaleko od Dubrovníka, len 5 km od Starého Mesta, je tu aspoň neobvyklá pláž, neobvyklá. Príďte navštíviť pláž Copacabana, zábava je zaručená.
Copacabana je názov jednej z najobľúbenejších pláží v Dubrovníku. V posledných rokoch sa stala ešte populárnejšou, hlavne kvôli bohatému obsahu hostí, ktorý je prevažne unikátny a špeciálne navrhnutý pre hostí tejto pláže.Pláž sa nachádza na úpätí tábora Solitudo v Babin Kuk. Je to štrkovitá oblasť, ktorá sa nachádza oproti ústia Omble na Jadrane. Z tohto dôvodu sú teploty v horúcich letných mesiacoch vždy príjemne osviežujúce. Copacabana je dobre vybavená pláž, takže môžete nájsť všetky zariadenia, ktoré majú dnešné pláže.

Zaujímavá je pláž CopacabanaJe určite zaujímavé poznamenať, že Copacabana na Lapad je prvá chorvátska pláž s umelými sochami a inštaláciami v záhradníckom prostredí. Je to osobitný zážitok, v ktorom sa hostia skutočne tešia. Táto ponuka vám dáva zvláštne zážitky, alebo skúsenosti, s ktorými sa nebudete stretávať na inej pláži.

Nachádza sa na polostrove Lapad, ktorý je navyše krásny. Zdá sa, že na ostrove je Copacabana a väčšina z nich dáva taký dojem. Nachádza sa na severnej strane polostrova, pod turistickým letoviskom Babin Kuk v blízkosti starobylého mesta Dubrovník.

Už sme spomenuli, že pláž je štrkovitá, ale existujú aj betónové časti. More je väčšinou plytké, čo je ideálne pre rodiny s malými deťmi. Z pláže je nádherný výhľad na ostrov Daksu a Elafite, zatiaľ čo na druhej strane vás očarí výhľad na dubrovnícky most, ktorý je na svete unikátny. Pláž bola špeciálne vyvinutá pre ľudí so zdravotným postihnutím.

Ak chcete, môžete si na pláži požičať kajak a zažiť zvláštny šarm, ktorý sa plaví na vonkajšej strane polostrova. Okrem spomenutého obsahu na pláži máte volejbalové kurty, skvelý aquagan, parazalovanie a možnosť jazdy na banánoch a vane. Pre menej kvalifikovaných je vodné lyžovanie a rôzne iné aktivity. Na pláži je možné si prenajať ležadlá a slnečníky, ako aj rôzne doplnky pre vodné športy.

Bary v blízkosti pláže sú skvelým miestom na odpočinok počas dňa, ale aj večer, keď sa slnko zmenšuje. hneď po západe slnka sa kaviarne stávajú nočnými barmi, s skvelou hudbou a veľkým výberom koktailov a ďalších osviežujúcich nápojov. Príďte a užívajte si.

V blízkosti objektu: Copacabana Beach bar (50 m), Coral Beach Club (200 m)

Privatni smještaj direktno od vlasnika na www.SMJESTAJ.com.hr/trazi
Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala