Banje Beach - najlepšia pláž v Dubrovníku

# Banje Beach - najlepšia pláž v Dubrovníku

Južna dalmacija

Dubrovnik

Pošalji svoj sadržaj

komentár alebo Upgrade this article, napíš nový. Registrácia sa nevyžaduje

Pláž Banje je najznámejšou a obľúbenou plážou v Dubrovníku. Je to hlavná mestská pláž a nachádza sa na ploče, na východnej strane mestských hradieb.
Pláž sa stala orientačným bodom mesta, preto sme to konkrétne opísali a zaradili do tejto kategórie. Je to určite jedna z pamiatok Dubrovníka.Ide o kamienkovú pláž rozdelenú na dve časti - ako Dubrovnikerovia radi vtipkujú - pláž má "časť pre bohatých a časť pre chudobných". Jedna časť pláže je bezplatná a nie sú tu žiadne lehátka a slnečníky, zatiaľ čo prístup do druhej časti pláže je povolený len s prenájmom lehátok.

Obsah na plážiNad plážou sa nachádza koktailový bar, kde máte výborný koktail a ďalšie osviežujúce alkoholické a nealkoholické nápoje.

Keďže pláž je veľmi blízko Starého Mesta, medzi hotelmi Excelsior a Lazaret v Dubrovníku, máte nádherný výhľad na všetky strany. Priamo z pláže sa môžete pozrieť na staré mestské hradby, možno pozrieť sa na hotely alebo odpočinok pri pohľade na otvorené more, ktoré práve prerušuje malý ostrov vpredu.Pláž Banje je štrková a bohatá v rozmanitosti. Na pláži a pri pláži máte k dispozícii stravovacie zariadenia. Najmä chceme rozlíšiť reštaurácie, ktoré ponúkajú okrem iných jedál aj skutočné špeciality v Dubrovníku a tu nájdete kaviareň, kde budete odpočívať a odtieňovať od silného slnečného svitu s bielymi lavičkami alebo oddelenými oddeleniami. Na pláži sa nachádzajú sprchy, šatňa, ležadlá a slnečníky, ktoré si prenajíma. Okrem slnka a mora na tejto Dubrovníckej pláži je možné využívať vodné športy, ako sú vodné skútre, paragliding, vodné skútre, banány a podobné atrakcie.

Nočný život pri plážiPri opustení slnka je pláž plná hostí, ktorí hľadajú nočnú zábavu. V blízkosti pláže máte dostatok priestoru na večeru a vychutnávajte si dobrú hudbu. Pláž Banje sa stáva najúspešnejším miestom na noc. Mladí ľudia majú dobrú spoločnosť, hudbu a osviežujúci nápoj.

Objekty v okolí: reštaurácia Taverna Rustica (100 m), reštaurácia Banje Beach a nočný klub (50 m), Lazareti (50 m), reštaurácia Komárda (50 m)

 

Privatni smještaj direktno od vlasnika na www.SMJESTAJ.com.hr/trazi
Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala