Pláž Sveti Jakov Dubrovník

# Pláž Sveti Jakov Dubrovník

Južna dalmacija

Dubrovnik

Pošalji svoj sadržaj

komentár alebo Upgrade this article, napíš nový. Registrácia sa nevyžaduje

Ak ideme pozdĺž pobrežia do Dubrovníka, od juhu až po sever, prejdete na pláž Sveti Jakov pred vstupom do mesta. Je ukrytý pod útesmi, s borovicami pokrytými skalami, ale na jednej strane sa dá ľahko dostať malými schodmi. Pláž je vyrobená z malého štrku a poskytuje nádherný výhľad na ostrov Dubrovník a veľa lodí, ktoré prichádzajú a idú. Táto pláž je obľúbená a nemusíte sa prekvapiť slnečníkom a veľkým množstvom lehátok na pláži. Vedľa pláže sa nachádza krásne zariadená reštaurácia s kamenným rámom s terasou a výhľadom na more. Pláž je romantická, veľmi vhodná pre páry. A ostatné sú samozrejme vítané. Tešíme sa na váš príchod, dúfame, že sa na námestí a príjemnom čase budete cítiť na malej pláži, v blízkosti: Kanoba Sveti Jakov, Sv. Jakov


Privatni smještaj direktno od vlasnika na www.SMJESTAJ.com.hr/trazi
Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala