Pláž Smokvina - ostrov Hvar

# Pláž Smokvina - ostrov Hvar

Srednja dalmacija

Hvar (otok Hvar)

Pošalji svoj sadržaj

komentár alebo Upgrade this article, napíš nový. Registrácia sa nevyžaduje
článok
Lokácie
Hvar
06.03.2017. 14:24 dodajeIvan

Pre túto pláž by ste si mysleli, že je súkromné a uzavreté pre verejnosť, pretože sa nachádza pred domom, apartmán Lara. Samozrejme, nie je to tak, že pláž je prístupná všetkým. Avšak vzhľadom na vzdialenosť ostatných osád a bezprostrednej blízkosti apartmánov na pláži sa kúpajú len hostia uvedených zariadení. Niekedy prichádzajú ďalší hostia, ale toto je naozaj zriedkavé. V každom prípade, ak sa ocitnete na pláži Smokvina, budete pozdravení závideniahodnou atmosférou, štrkovým terénom a krásnym a čistým morom. Pláž je obklopená hustými borovicami, ktoré poskytujú vynikajúci kontrast k modrému moru. Iba niektoré jasné odtiene okolitých skál sa vyskytujú, ale dominujú prirodzenú zelenú farbu. Pláž na jednej strane nemá prirodzený odtieň, takže je dobré mať s tebou slnečník. Ak ho nemáte, odporúčame vám ísť na koniec, ktorý je pod stromami okolitých stromov.

Privatni smještaj direktno od vlasnika na www.SMJESTAJ.com.hr/trazi
Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala