Pláž v Zaraće na ostrove Hvar

# Pláž v Zaraće na ostrove Hvar

Srednja dalmacija

Hvar (otok Hvar)

Pošalji svoj sadržaj

komentár alebo Upgrade this article, napíš nový. Registrácia sa nevyžaduje
článok
Lokácie
Hvar
06.03.2017. 11:31 dodajeIvan

Pláž na tomto malom mieste je skôr ako tropická oáza, izolovaná od zvyšku sveta s neodolateľnými farbami modrého mora. Pláž Zaraće je izolovaná, nachádza sa mimo samotnej osady, ale v bezprostrednej blízkosti má kompletnú turistickú ponuku. Myslím na súkromné ubytovanie a samozrejme reštaurácie, ktoré ponúkajú jedlo a nápoje. Navyše miestne reštaurácie ponúkajú najlepšie rybí špeciality, ale môžete si objednať aj iné jedlá - podľa vlastného uváženia. Môžete sa dostať na pláž miestnymi prostriedkami, zaparkovať auto asi 50 metrov od pláže a pokračovať pešo. Oni sú šťastnejší s jachtou, podnik do tejto krásnej zátoky a vychutnať si ich súkromné ubytovanie. Ak navštívite ostrov Hvar a hľadáte očarujúce prírodné prostredie, uistite sa, že by ste mali prísť na našu pláž. Budeme na vás čakať a maximálne využijeme Váš pobyt v pamätihodnej pamäti.

 

Privatni smještaj direktno od vlasnika na www.SMJESTAJ.com.hr/trazi
Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala